KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Vah Kocaelispor vah
Vah Kocaelispor vah
Kocaelispor
17 Kasım 2009 Salı 17:27
  • 3010
  • 12

Vah Kocaelispor vah

Ordu'da yayın yapan TV 52 televizyonu tarafından Orduspor'a maddi destek sağlamak amacıyla yapılan ve 111 Bin TL'nin toplandığı programa Vali Orhan Düzgün ile eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler de telefonla katılarak destekte bulundu

TV 52 düzenledi
Hafta sonunda yeşil siyahlı ekibimiz Kocaelispor`un konuk olacağı Orduspor`a maddi destek kampanyası açıldı. Ordu`da yayın yapan TV 52 adlı televizyon kanalının düzenlediği yardım kampanyası beş saat sürdü ve toplam 111 bin TL para toplandı. Kocaelispor`da ise durum içler acısı. Tesislerde doğalgaz yok. Futbolculara yemek çıkmıyor ve Orduspor maçı için kamp yapılması mümkün değil.

 

Bakan destek veriyor
Yaklaşık beş saat süren ve 111 bin TL'nin toplandığı programa telefonla katılan Ordu Valisi Orhan Düzgün, Orduspor'un maddi ve manevi her zaman yanında olduklarını söyledi. Programa telefonla katılan bir diğer isim olan eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Ak Parti Ordu Milletvekili Hilmi Güler ise Orduspor'a geçmişten bugüne maddi anlamda önemli destek verdiğini vurguladı.Bizimkiler ne yapıyor?

Dokuz milletvekili bir bakanı bulunan Kocaeli kenti ise hiç kimseden destek göremiyor. Günlerdir KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde Doğalgaz yok. Mutfakta yemek çıkmıyor. Futbolcular havaların soğuk olması nedeniyle zorunlu olarak evlerine gönderiliyor. Duyarlı vatandaşlar olmasa Kocaelisporlu futbolcular yemek yiyemeyecek durumda. Bir de Kocaeli sanayi kenti diye övünüp duruyoruz.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ