KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Yaman yönetimi patladı
Yaman yönetimi patladı
Kocaelispor
04 Eylül 2009 Cuma 17:27
  • 6684
  • 50

Yaman yönetimi patladı

Kocaelispor’da şok gelişmeler yaşandı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun tanıdığı ek süre saat 17.00’de doldu. Kocaelispor federasyona ödemesi gereken parayı yatıramadı.

Verilen süre 17.00'de doldu
29 Ağustos Cumartesi günü yapılan Kocaelispor kongresinde yönetimi devralan Osman Nuri Yaman ve yönetim kurulu arkadaşları, geçen bir haftalık sürede lisans sorununu çözmek için mücadele etti. Türkiye Futbol Federasyonu, Kocaelispor'a özel izin vererek lisans ücretlerinin yatırılması için ek bir süre tanıdı. Tanınan ek süre saat 17.00'de tamamlandı ve araya hatırı sayılır kişiler girerek süreyi 20.30'a kadar uzattı Osman Nuri Yaman ve yönetim kurulu üyeleri lisans ücretlerini yatırmalarının çok zor olduğunu vurgulayarak, gençlerle yola devam edileceği söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı.

Yönetim sözünü tutamadı
Yeşil- Siyahlı kulüpte çok hareketli saatler yaşandı. Yönetim Kurul üyeleri, bir yandan para bulup federasyona olan borçları ödeyerek lisans çıkarma peşinde koşarken, diğer yandan da yeni transfer edilen futbolcularını ve teknik heyetini kontrol altında tutmaya çalışıyordu. Öğle saatlerinde Bolu'ya hareket etmesi gereken Kocaelispor kafilesi yaşanan belirsizlikler nedeniyle rötar yaptı. Osman Nuri Yaman ve Yönetimi verdiği sözü mesai saatini tamamlanana kadar yerine getiremedi. 20.30'a kadar uzatılan sürede arayışlar sonuç vermedi ve Kocaelispor Bolu'ya genç takım ile hareket etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ