KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Yönetim 800 bin lira cebinden ödedi
Yönetim 800 bin lira cebinden ödedi
Kocaelispor
29 Aralık 2009 Salı 16:01
  • 1929
  • 0

Yönetim 800 bin lira cebinden ödedi

Dün akşam yapılan rutin haftalık yönetim kurulu toplantısında alınan kararları basın sözcüsü İlker Ertuğ dün düzenlediği basın toplantısı ile kamuoyuna açıkladı. Ertuğ spor kamuoyunun ençok merak ettiği yönetimin yaptığı harcamayı da 800 bin TL olduğunu b

Kasaya 1,5 Milyon TL kaldı
Fuar içindeki kulüp binasında yapılan basın açıklamasında yönetim kurulunun yaptığı çalışmalarla kulübü kara geçirmeye çalıştıklarını söyleyen İlker Ertuğ “Lisanssız futbolcularımız ile 1,5 yıl sözleşme imzalayarak kulübü kara geçirdik. Yönetimimiz bunu mantık açısından gerçekleştirdi. Çünkü Kocaelispor bu futbolculara borçlu. Yaptığımız anlaşmalarla bu borçları öteleyerek 1,5 Milyon kasada kaldı” şeklinde konuştu.


Nike`den 60 bin liralık ek malzeme

Nike ile tekrar masaya oturan Kocaelispor yönetimi 60 Bin liralık ek malzeme talep etti. Mevcut malzemenin şu anda kulübe yetersiz olduğunu söyleyen Kocaelispor Basın Sözcüsü İlker Ertuğ “Nike firması ile yönetim kurulumuz masaya oturdu. Yapılan görüşmelerde kulübümüzün malzemesi yetersiz olduğu Nike firmasına aktarıldı. Firmadan 60 Bin liralık malzeme daha talep ettik” dedi.


Yönetim Tevfik`in bonservisi için uğraşıyor

Birçok kulübün yakın markajda takipçisi olduğu, Kocaelispor`un ise kiralık olarak kadrosunda dahil ettiği Tevfik Altundağ`ın bonservisini almak için Sivasspor ile diyaloglar kuruluyor. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz`ın da ılımlı baktığı transfer çalışmalarında Kocaelispor Yönetimi, Mecnun Okyakmaz ve yöneticilerini ilimize davet etti. Henüz günü belli olmayan bu büyük buluşmada olumlu sonuç alınması bekleniyor. 
Semih YILMAZ
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ