KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Yönetim gündem dışı toplandı
Yönetim gündem dışı toplandı
Kocaelispor
16 Aralık 2009 Çarşamba 16:21
  • 1476
  • 0

Yönetim gündem dışı toplandı

Kocaelispor Yönetim Kurulu gündem dışı bir toplantı yaparak, lisans çıkarma konusundaki gelişmeleri masaya yatırdı. Ayrıca lisans çıkartılamayan futbolcularla da bir görüşme yapıldığı öğrenildi

15 yönetici katıldı
Kocaelispor Yönetim Kurulu KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde gündem dışı bir toplantı düzenledi. Toplantıya başkan Muammer Çelik`in yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden Sinan Sipahi, Tezer Tuğcu, Oktay Kalyoncu, Mustafa Leblebicioğlu, Cumhur Alkanr, Kerim Bayramoğlu, Bahadır Taşer, İlker Ertuğ, Serkan Çataloğlu, Muzaffer Emiroğlu, Recep Varol, Ferit Okan Tarı, Haydar Çelikkeser, Hakan Erdem katıldı.

 

Lisanssızlarla görüşüldü
Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, asbaşkan Sinan sipahi ile birlikte lisansları çıkartılamayan futbolcularla dün bir araya geldi. Akşam antrenmanından önce yapılan toplantıda lisanssız futbolcuların yaptıkları sözleşmeler incelendi ve gelecekle ilgili fikir alış verişinde bulunuldu. Kocaelispor Kulübü başkanı Muammer Çelik`in bazı lisanssız futbolcuların sözleşme sürelerini uzatma teklifinde bulunduğu öğrenildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ