KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Yönetim ne yapmak istiyor?
Yönetim ne yapmak istiyor?
Kocaelispor
06 Kasım 2009 Cuma 10:56
  • 1230
  • 2

Yönetim ne yapmak istiyor?

Osman Nuri Yaman ve yönetimi çırpındıkça batıyor. Battıkça hatalar yapmaya devam ediyor. Futbolculardan protesto yiyen, taraftarlar tarafından istifası istenen yönetim kurulu hayali kurulan şirket hesabına 10 milyon TL yatırılmasını istiyor

Kocaelispor Kulübü Derneği Dernekler Müdürlüğü`ne bağlı
Kocaelispor Yönetim Kurulu, kurduğu hayali şirket hesabına 10 milyon TL para yatırılmasını istiyor. Bu nakit sağlanırsa görevi bırakmaya hazır olduklarını açıklıyor. Kurulan paravan şirket ile Kocaeli Spor Kulübü Derneği`nin organik hiçbir bağı bulunmuyor. Kocaelispor Kulübü Derneği hala Dernekler Masası Müdürlüğü`ne bağlı bulunuyor. Kurulan şirket ile Kocaelispor nasıl bağdaştırılabiliyor.

 

Bu şirket neden kuruldu?
Yönetim kurulunun ısrarla 10 milyon TL`yi gündeme getirmesi kafalarda soru işaretleri yaratıyor. Yaptıkları her açıklamada istifalarını valiye sunduklarının altını çizen yönetim kurulu büyük bir kararsızlık örneği gösteriyor. Kocaelispor Kulübü Derneği`nde yönetim kongrelerde seçilir. On milyon TL`yi yatıran yönetimi devralamaz. Kocaelispor Kulübü, Spor Promosyon Organizasyon, Tanıtım, İML, Filmcilik Şirketi`nin malı değildir ve yönetimler kongrelerde belirlenir.

 

YÖNETİM KURULU AÇIKLAMASI

Özellikle Kocaeli Spor Promosyon Organizasyon Reklam Tanıtım İmalat Filmcilik A.Ş.`nin kurulmasından itibaren, Kulübümüz yönetimine yönelik karalama ve saldırı kampanyalarında inanılmaz bir artış görülmektedir.
Hâlbuki daha önce ki beyanlarımızda da özellikle belirtmiş olduğumuz gibi, yönetime talip olabilecek herkes 10.000.000 TL bedeli bankaya yatırarak, Sayın Valimize sunmuş olduğumuz ilmühaberlerini (istifalarımızı) teslim alarak, yönetimi devir alabilme durumuna sahiptirler.
Kaldı ki, yönetimimiz göreve geldiği günden itibaren her fırsatta belirttiğimiz;
• Şeffaflık
• Hesap Verilebilirlik
• Kararlılık
ilkelerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürme savaşı vermektedir. Bu savaşın sürdürülebilirliği sadece yönetimin 25 kişisi ile değil, 1,5 milyonluk Kocaeli`nin tüm kamu, özel, tüzel kişileri ve Kocaeli halkının desteği ile olmalıdır. Birbirimizi suçlamak her beyanımızda da sürekli olarak belirttiğimiz üzere Kocaelispor`umuzu arzu edilen noktaya götürmez.
Bu itibarla, yepyeni bir sayfa açmaya çalıştığımız, özellikle bu dönemde Kocaelispor`a yapılan bu ve benzeri saldırı ve karalamaları esefle karşılıyor, takdiri sağduyulu Kocaeli halkına bırakıyoruz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ