KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Yönetimden devir planı
Yönetimden devir planı
Kocaelispor
24 Kasım 2009 Salı 17:11
  • 2194
  • 4

Yönetimden devir planı

Kocaelispor Yönetim Kurulu’nda basın sözcüsü olarak görev yapan Furkan Akyol, yönetim olarak bayram öncesinde bırakmayı ciddi ciddi düşündüklerini dile getirdi

Yaman ile görüştü
Kocaelispor Basın Sözcüsü Furkan Akyol başkan Osman Nuri Yaman ile bir görüşme yaparak, bayram öncesinde yönetim olarak görevi devretme talebinde bulunduğu öğrenildi. Osman Nuri Yaman`ın da bu öneriye sıcak baktığı ve dün gece İstanbul`da yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelip konuyu masaya yatırdığı öğrenildi. Osman Nuri Yaman`ın konuyla ilgili bir basın açıklaması yapacağı tahmin ediliyor.

 

Gerekirse istifa ederim
Kongre tarihine kadar Kocaelispor`un iki iç saha, bir de  deplasman maçının olduğunu dile getiren Furkan Akyol, bayram öncesinde göreve talip olan yöneticilerin önünü açmak adına böyle bir girişim içerisinde bulunmayı planladığını belirtti. Tesis çalışanları ve futbolcuların bayrama beş parasız girmelerinin kendisini de sıkıntıya soktuğunu vurgulayan Akyol, gerekirse istifa edebileceğini vurguladı.

 

Kimsenin bedduasını alamam
Son dönemlerde yaşananlardan yorulduğuna dikkat çeken Akyol, “Tesis çalışanları ve futbolcular para bekliyor. Bu insanların bayramı beş parasız geçirmelerini şahsen istemiyorum. Bu nedenle başkana gelecek yönetime devir yapalım önerisinde bulundum. Ben kimsenin bedduasını almak istemiyorum. Gerekirse yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederim. Ama bu sorunu ortadan kaldırmamız için çaba harcıyorum” dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ