KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Zafere doymuyoruz
Zafere doymuyoruz
Kocaelispor
08 Kasım 2010 Pazartesi 14:38
  • 2645
  • 3

Zafere doymuyoruz

Son 8 haftada mağlubiyet yüzü görmeyen yeşil siyahlılar deplasmanda kazandığı maçın ardından büyük bir mutluluk yaşadı. Ayrıca lider Konya Torku Şekerspor’u liderlikten etti

BU ÇOCUKLARA ŞAPKA ÇIKARTILIR
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup`ta çıktığı son sekiz maçta 4 galibiyet ve 4 beraberlik ile tırmanışını sürdürmeye devam etti. Kırmızı grubun iddialı takımı Konya Torku Şekerspor`u deplasmanda yenerek çıkış sürecini devam ettiren Kocaelispor izleyenleri büyüledi. Son haftalarda performans olarak yükselişe geçen ve 8 haftada bileği bükülmeyen takım oldu. Bu takımı bu duruma getiren futbolculara şapka çıkartılmalı, ayakta alkışlanmalıdır.


BİRLİK VE BERABERLİĞİN ZAFERİ BU

Konya Torku Şekerspor`u 11. hafta sonrasında ilk mağlup eden takım ünvanını kazanan Kocaelispor oldu. Yeşil Siyahlı futbolcuların zoru severcesine mücadele ettiği karşılaşmada gençler bir harika mücadele etti. Onur Alkan, Gökhan Meral, Bilal Çalışkan, Yunus İlgen, Uğur Daşdemir, Samet Katanalp, ile tecrübeli futbolcular Metin Erol, Serdar Topraktepe, Ercan Ağace, Aydın Yıldırım ve Cem Sinan Vergül sonradan oyuna giren Ahmet Kutluer, Ali Bayraktar ve Onur Türk  alkışı hak etti.


AZMİN ZAFERİ

Kocaelispor`un zor bir deplasman olarak gördüğü lider Konya Torku Şekerspor, karşısında farklı bir kadro ile çıkan yeşil siyahlı temsilcimiz, rakibi önünde koşan ve adam adama pres yapan bir takım görüntüsü seriledi. Rakip takım Konya Torku Şekerspor karşısında beş dört bir sistemi ile oynayan ve gününde olan tecrübeli futbolcu Serdar Topraktepe maçın kaderini attığı gol ile belirledi. Rakibi önünde çıkı bir markaj yapan Kocaelispor, maçın ikinci yarısında da çabuk ve adam adama iyi pres yapmasıyla rakibinin oyununu bozmasını bildi. 
Ayhan ARI

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ