KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Beraberliği penaltıyla kıyaslamayın
 Beraberliği penaltıyla kıyaslamayın
Körfez FK
21 Aralık 2011 Çarşamba 16:18
  • 1235
  • 4

Beraberliği penaltıyla kıyaslamayın

Teknik direktör Serhat Güller, futbolcusu Engin’e sahip çıktı. Güller, “Penaltı da kaçırabiliriz kendi kalemize de atabiliriz. Biz bir takımız. Beraberlik için üzgünüz. Ama telafi edeceğiz” dedi

SAVUNMAYI GEÇEMEDİK
Geçtiğimiz hafta sonu İsmetpaşa Stadı`nda oynadığımız ve 1-1 berabere biten Denizli Belediye maçında, Körfez Futbol Kulübü Engin Öztonga ile bir penaltı kaçırmıştı. Tecrübeli futbolcu, kaçırdığı penaltı ile hayli üzülmüş, Körfez ekibi ise 2 önemli puanı kaybetmişti. Teknik direktör Serhat Güller, önceki gün yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Serhat hoca, Denizli ekibinin defans yapan bir takım olduğunu ve kendilerini zorladığını söyledi.

 

 

KENDİ KALEMİZE DE ATABİLİRİZ
Serhat hoca açıklamalarına şöyle devam etti; “Denizli maçında çok iyi oynadık. Futbolcularımın performansı beni memnun etti. 2 puan kaçırdığımız için üzgünüz. Sarıyer maçında bunu telafi edeceğiz. Penaltı kaçıran arkadaşımız Engin içinde hiç bir şey söyleyemem. Kendisi tecrübeli bir futbolcudur. Penaltı da kaçırabilir, kendi kalesine de atabilir. Futbol bu. Her şey olabilir. Biz bireysel değil, takım bazında düşünüyoruz. Berabere kaldıysak, bu tüm takıma geçerlidir” dedi.


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ