KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Gençlere kapı gösterildi
 Gençlere kapı gösterildi
Körfez FK
19 Ekim 2012 Cuma 17:41
  • 2930
  • 7

Gençlere kapı gösterildi

Körfez Futjbol Kulübü alt yapısından yetişip sezon başında profesyonel yapıldıkları açıklanan Onur Cebeci ve Onur Özalgan’ın kulüple ilişiği kesildi. Yaşanan gelişme şok etkisi yarattı
İKİSİ DE GÖNDERİLDİ
Körfez Futbol Kulübü`nde alt yapıdan A takım kadrosuna dahil edilen Onur Özalgan ve Onur Cebeci ile yollar ayrıldı. Sezon başında profesyonel yapıldıkları açıklanan iki genç oyuncunun göndedrilmesi camiada şaşkınlık yarattı. Körfez Futbol Kulübü U-18 takımında yıldızları parlayan Onur Cebeci ve Onur Özalgan sezon başında A takımdan kadrosuna dahil edilmişti. Telat Özden ile yşollar ayrıldığı gün iki genç oyuncunun da ilişikleri kesildi.
 
PROFESYONEL OLACAKLARDI
Körfez Futbol Kulübü alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz sezon U-18 takımında harikalar yaratan Onur Cebeci ve Onur Özalgan profesyonel olmayı hayal edirken kendilerinin kapının dışında buldu. Körfze FK Onursal Başkanı Yunus Pehlivan sezon başında iki genç futbolcunun profesyonel yapıldığını açıklamıştı. Üç, dört gün önce yaşanan bu gelişmeler iki gneç futbolcunun profesyonel yapılmadığı gerçeğini de gözmer önüne serdi.
 
ONUR CEBECİ`Yİ SUADİYE ALDI
Bölgesel Amatör Lig ekiplerimizden Suadiye Belerdieyespor, Körfez FK ile ilişikleri kesilen futbolcularda8n Onur Cebeci`yi renklerine bağladı. Onur Cebeci yeşil beyazlı kulüple antrenmanlara çıkarken, Onur Özalgan`ın ise henüz her hangi bir takımla anlaşma yapmadığı öğrenildi. Körfez Futbol Kulübü`nde bu iki futbolcunun neden kapının önüne konduğu hakkında kimse bilgi sahibi değil. Bilinen tek bir gerçek, alt yapıdan gelen gençler harcandı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ