KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’i yağmur durduramadı
 Körfez’i yağmur durduramadı
Körfez FK
09 Kasım 2012 Cuma 12:06
  • 1120
  • 0

Körfez’i yağmur durduramadı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Körfze futbol Kulübü, Anadolu Selçuklu maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı tek antrenmanla sürdürdü
TAM KADRO ANTRENMAN
Hafta sonunda Anadolu Selçukluspor`u konuk edecek olan Körfez Futbol Kulübü dünü tek antrenman yaparak tamamladı. Kıran kırana ikili mücadelelerin yaşandığı antrenmanda futbomcuların yüksek hırsı teknik kadronun yüzünü güldürdü. Zeminin kaygan olşu nedeniyle futbocular ikili mücalelerde sakantanma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
 
KIRAN KIRANA MÜCADELE
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım sık sık antrenmanı yarıda keserek, temponun düşürülmesini istedi. Önceki gün yapılan antrenmanda da Serdar Topraktepe ile Onur Alkan sakatlık geçirmiş ve yürekleri ağızlara getirmişti. Bir hava topu mücadelesinde Tayfun Özkan`ın eli, Gökhan Kolomoç`un yüzüne çarptı. Kolomoç hafif bir sakatlık geçirdi.
 
MAZERETİMİZ YOK
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, futbolcuları Anadolu Selçuklu maçına “Mazeretimiz yok. Kazanmalıyız” sloganıyla motive etmeye çalışıyor. Kritik maçın yeni bir sayfa açmak adına büyük bir fırsat olduğunu belirten Yıldırım, “Kadro kalitemizi grubumuzdaki her takımla eş değerde. Kaybedilen maçlarla motivasyonunu kaybeden futbolcularımız artık kendine geldi”dedi. 
 
TARAFTARLARI BEKLİYORUZ  
Anadolu Selçuklu maçı dahil bundan monra maç mkayvbetme lüksü olmadığını ifade eden Ahmet Yıldırım, “Kadromuz gerçekten çok kaliteli oyunculardan kurulu. Tek eksiğimiz, moral. Kazanacağımız bir galibiyet bizi arzu ettiğimiz morale taşıyacak. Anadolu Selçuklu maçını kazanarak yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz. Taratfarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz”dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ