KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Yıldırım’dan vur emri
 Yıldırım’dan vur emri
Körfez FK
30 Kasım 2012 Cuma 16:12
  • 1478
  • 0

Yıldırım’dan vur emri

Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ahket Yıldırım, Denizli Belediyespor maçı için rotayı çizdi. Hafta boyunca futbolcuları bu maça hazırlayan bayşarılı teknik adam futbomculara “Kaleyi gördünüzmü şut atın” talimatı verdi
MESAFEDEN ÇEKİNMEYİN
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Denizli Belediyespor`un maça ikinci kaleci ile çıkacak olması nedeniyle hafta boyunca futbolculara şut çalışması yaptırdı. İskenderun Demir Çelikspor maçı öncesinde Denizli Belediyespor`un birinci kalecisi Gökhan Aslan`ın sakatlanması nedeniyle kaleye ikinci kaleci Ali Üçkulak`ın geçecek olması nedeniyle teknik Direktör Ahmet Yıldırım futbolculara vur emri verdi.
 
UZAKTAN ŞUT ATIN
Denizli Belediyespor maçı öncesinde bir hayli sıkıtılı olan Yıldırım, konuk ekibin maça ikinci kaleci ile çıkacak olmasının avantajını kullanmak istiyor. Hafta boyunca yeşil siyahlı ftubolcuları uzaktan şut çalışmasına tabii tutan Yıldırım, futbolculara müsait pozisyonlarda şut atmaları talimatını verdi. Yıldırım, Gökhan Kolomoç ve Bilal Turgut`un sarı kart cezalısı olması nedeniyle de savunmanın ortasında Vahap ve Özgür Çelik`e görev vermesi bekleniyor.
 
KAZANMAK ZORUNDAYIZ
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Denizli Belediyespor maçını mutlak kazanmak zorunda olduklarını dile getirdi. Ligde kolay maç olmadığına dikkat çeken Yıldırım, “Bu maçın hazırlıklarını galibiyet üzerine yaptık. Motivasyonumuz bu maçı kazanmak için üst seviyede. Sahaya kazanmak için çıkacağız. Rakibimizin kaleci handikapını iyi değerlendirmek istiyoruz. Kazanmaktan başka çaremiz yok”dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ