KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Bayrampaşa mesaisi başladı
Bayrampaşa mesaisi başladı
Körfez FK
30 Ekim 2012 Salı 15:07
  • 978
  • 0

Bayrampaşa mesaisi başladı

Kırklarelispor maçından 1-0’lık mağlubiyetle ayrılan Körfez FK’da Bayrampaşa maçının hazırlıklarına başladı. Günü çift antrenman yaparak geçiren Körfez FK’da Tayfun Özkan antrenmana çıkmadı

Körfez Futbol Kulübü`nde Bayrampaşa maçının hazırlıklarına yapılan çift antrenmanla devam edildi. Sabah antrenmanı Alparslan Türkeş Stadı`nın yanında bulunan boş alanda yapıldı. Sol ayak bileğinde ödem oluşan Tayfun Özkan, tedavisine devam edilen Kemal Hastürk antrenmana katılmadı. Dar alanda çabukluk çalışmasında futbolcuların bir hayli istekli oldukları dikkat çekti.

 

MESUT CAN`IN TEYZESİ VEFAT ETTİ
Teknik direktör Ahmet Yıldırım gözetiminde yapılan antrenmanda kaleciler de takımdan ayrı olarak çalıştı. Dört ayrı grup olarak çabukluk çalışmasını yapan Körfez FK`da antrenmana ağırlık salonunda yapılan kültürfizik çalışmasıyla devam edildi. Teyzesi vefat eden Mesut Can antrenmana çıkmayan bir başka futbolcu oldu.
 

ÇİFT KALE VAR
Körfez FK`da Bayrampaşa hazırlıklarına yarın yapılacak çift antrenmanla devam edilecek. Sabah antrenmanının ardından akşam antrenmanında çift kale yapılacak. Bayrampaşa maçına özel olarak takımı hazırlayan Ahmet Yıldırım, futbolcuları bu maça özel çalışmalarla hazırlıyor. Bayrampaşa maçıyla cezasını tamamlayacak olan kaptan Serdar Topraktepe`nin antrenmanlardaki yüksek formu dikkat çekiyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ