KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Beraberlik iyi sonuç
Beraberlik iyi sonuç
Körfez FK
19 Kasım 2012 Pazartesi 16:13
  • 1309
  • 5

Beraberlik iyi sonuç

Yeni Malatyaspor maçının ilk yarısında tutuk, ikinci yarısında baskılı bir oyun oynadıklarını ifade eden teknik direktör Ahmet yıldırım, 1-0 yenik durumdayken bitime iki dakika kala maçı beraberliğe getirmenin iyi bir sonuç olduğuna dikkat çekti

AÇIKLAMA YAPTI

Yeni Malatyaspor maçının ardından konuyla ilgili bir açıklama yapan teknik direktör Ahmet Yıldırım, “ Evimizdeki Yeni Malatyaspor maçına kazanmak için çıkmıştık. Eyüpspor maçından daha iyi bir mücadele verdik. Amacımız maçı kazanmaktı. Maçın ilk yarısında girdiğimiz iki net gol pozisyonunu değerlendiremedik. Bu maç daha farklı olabilirdi. Fakat bir hata sonrası maçın ilk yarısını 1-0 mağlup bitirdik. Maçın ikinci yarısında daha iyi mücadele ettik. Gökhan Kılınç ve Tayfun ile net gol pozisyonlarımız oldu. Fakat bir şansızlık mı yoksa kalecinin iyi günü müydü, bunu bilmiyorum” dedi. 
 
SERKAN İYİ MÜCADELE ETTİ
Körfez Futbol Kulübünün genç kalecisi Serkan Demirol`u bir yıl aradan sonra ilk kez önemli bir maçta kaleye koyan teknik direktör Ahmet Yıldırım, “Serkan genç bir kaleci. Fakat ilk kez çıktığı resmi maçında genele bakarsak başarılı kurtarışlara imza attı. İlk çıktığı resmi maçında kalesinde güven verdiğine inanıyorum. Daha önce de birkaç kez görev vermek istedim. Fakat kısmet bugüneymiş. Kendisini kazandığımı düşünüyorum. Ayrıca kafasına aldığı darbe sonucu maçı bırakmayan Gökhan Kolomoç kendisine yakışır bir şekilde davrandı. Sorumluluğunu sonuna kadar yerine getirdi. Gökhan örnek alınması gerekir” dedi.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ