KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Beypazarı mesaisi başladı
Beypazarı mesaisi başladı
Körfez FK
06 Aralık 2011 Salı 15:53
  • 1266
  • 1

Beypazarı mesaisi başladı

Fethiye galibiyetiyle moral bulan Körfez FK, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Beypazarı Şekerspor hazırlıklarına başladı. Körfez’de yapılan haftanın ilk idmanı neşe içinde geçti

TAKIM EKSİKSİZ ÇALIŞTI
Haftalardır yaşanan puan kaybını Fethiye maçında alınan 3 puanla sonlandıran Körfez Futbol Kulübü, ligin 12. haftasında Pazar günü deplasmanda Beypazarı Şekerpsor ile karşılaşacak Galibiyet serisi yakalamak isteyen yeşil siyahlılar, Beypazarı maçı için mesaiye başladı. Körfez Burunga Tesisleri`nde yapılan haftanın ilk antrenmanına tüm futbolcular eksiksiz katıldı. Takımın Fethiye galibiyetle moral bulduğu ve keyiflerin yerinde olduğu gözlendi.


KÖRFEZ KANATLARI SEVİYOR
Teknik direktör Serhat Güller`in gelmesiyle kanat bölgelerine daha fazla önem vermeye başlayan Körfez Futbol Kulübü`nde, bu bölgede günden güne başarı potansiyeli de artıyor. Kanatlarda görev yapan futbolculara özel idman programı yaptıran Serhat hoca, kafa toplarında da başarılı olan futbolculara özel idman yaptırıyor. Serhat hoca, kanatlardan yapılan atakların daha fazla başarılı olacağına ve Körfez FK`nın kanatlardan gelen ataklara uygun olduğunu söylüyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ