KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bileğimizi bükemezler
Bileğimizi bükemezler
Körfez FK
06 Kasım 2012 Salı 15:55
  • 1507
  • 4

Bileğimizi bükemezler

Spor Toto 2. Lig’deki tek temsilcimiz Körfez FK’nın teknik sorumlusu Ahmet Yıldırım göreve geldikleri haftadan itibaren takım olarak iyi duruma geldiklerini ifade etti

BU HAFTA ÇIKIŞ BAŞLAYACAK

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Körfez FK`da teknik direktör Ahmet Yıldırım, takım olarak iyi duruma geldiklerini ifade etti. Bayrampaşaspor karşısında 60-70 dakikalık bölümde rakipten iyi oynadıklarını ifade eden Yıldırım, dört hafta üst üste oynayacakları Anadolu Selçuklu, Eyüpspor, Yeni Malatya ve Balıkesirspor maçlarında daha iyi sonuçlar alacaklarını belirtti. Anadolu Selçuklu maçıyla çıkışın başlayacağını vurguladı.
 

SONLARDA OYUNDAN DÜŞTÜK
Bayrampaşa karşısında galibiyeti kaçıran taraf olduklarını belirten Yıldırım, “Göreve geldikten sonra hızlı bir biçimde toparlanma sürecine geçtik. Bayrampaşa karşısında sahaya istediğimiz oyunu yansıttık. 70. dakikadan sonra fizik olarak oyundan düştük. Buna rağmen rakibimiz karşısında bir puanı kurtardık. Futbolcu arkadaşlarımız geçmiş iki haftaya nazaran daha iyi durumda” dedi.
 

KOLAY KOLAY KAYBETMEYİZ
Körfez Futbol Kulübü olarak kendilerini zor maçların beklediğini ifade eden Yıldırım, “Anadolu Selçuklu maçını kazanarak diğer maçlarımıza moralli bir şekilde çıkmayı planlıyoruz. İyi durumdayız ve bu haftadan itibaren daha iyi olacağız. Oyuncu kalitemiz rakiplerimizle eş değer. Futbolcularımız moral motivasyon olarak iyi duruma geldiler. Bundan sonra kolay kolay maç kaybetmeyiz” eklinde konuştu.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ