KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Bir yıl böyle geçti
Bir yıl böyle geçti
Körfez FK
31 Aralık 2011 Cumartesi 16:18
  • 1556
  • 0

Bir yıl böyle geçti

Acısıyla tatlısıyla 2011 yılını geride bıraktık, 2012 yılının ilk gününde hafızalarda hala tazeliğini koruyan ilginç gelişmeleri okurlarımızla paylaşmak istiyoruz

FK İSMİ ONAYLANMADI
İlimiz spor kamuoyunda 2011 yılında iz bırakan olaylar yaşandı. Körfez Belediyespor`un isim değişikliği yılın en ilginç olaylarından birisiydi. Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`ın Haziran ayındaki proje açıklaması da yılın önemli gelişmelerinden birisiydi. Kocaelispor FK`nın TFF tarafından kabul edilmemesi ve Körfez FK`nın ortaya çıkması da ilginç olaylardı.

 

 

LİSANSLAR ÇIKMADI
Kocaelispor cephesinde de yıla damgasını vuran olaylar yaşandı. Altı Ağustos`ta yapılan genel kurulda Orhan Görsen yaptığı listeyle yönetimi devraldı. Bu olay yıla damgasını vurdu. Kocaelispor cephesinde 2011 yılının en fazla konuşulan olayı ise hiç kuşkusuz, küçük bir ihmalin büyük bir felaketle sonuçlanmasıydı. 8 futbolcuya lisans çıkartılamaması yılın en üzücü olayı olarak hafızalarda yer etti.
 

 

 

ALBAYRAK SÜRPRİZİ
Körfez Futbol Kulübü`nde sürpriz gelişmelere tanıklık ettik. Sezona Ahmet Yıldırım ile başlayan Körfez cephesinde üst üste gelen puan kayıpları ister istemez teknik adam değişikliğine gidilmesine neden oldu. Kocaelispor cephesinde de benzeri bir gelişme yaşandı. Ceyhun Güray görevinden alındı, Kıldıran takımın başına geçti.  Kısa bir süre sonra Kıldıran da kenara çekildi, Ekrem Albayrak takımın başına geçti.
 

 

 

TALİHSİZ MEHMET
Körfez Futbol Kulübü`nde sakatlıklar da üzdü. Takımın en formda ismi Mehmet Albayrak antrenmanda geçirdiği sakatlık nedeniyle sezonu kapattı. Genç futbolcunun talihsiz sakatlığı camiada şok etkisi yarattı. Gölcükspor, Kars galibiyetiyle başladığı sezonda üç puana hasret kalmıştı. 2011 yılının son maçında ise Sivas Dört Eylül Belediyespor7u 3-2 mağlup eden Gölcükspor haftalar sonra galibiyetle yeniden tanıttı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ