KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Bowlingo’ya FK’lı açılış
Bowlingo’ya FK’lı açılış
Körfez FK
10 Aralık 2011 Cumartesi 13:09
  • 1689
  • 3

Bowlingo’ya FK’lı açılış

Geçtiğimiz günlerde NCTY Avm’de hizmete giren Cafe Bowlingo, önceki gün resmen açıldı. Bowlingo’nun açılışını Körfez Futbol Kulübü futbolcuları yaptı. İzmitliler, resmi açılışta ücretsiz olarak eğlendi.

RESMİ AÇILIŞ YAPILDI
Fatih Keçebir`in sahibi olduğu ve geçtiğimiz ay NCTY Alışveriş Merkezi`nde hizmete gererek İzmitliler`e eğlencenin kapılarını açan Bowlingo, önceki gün resmi açılışını gerçekleştirdi. Milli takım futbolcularının gelmediği açılış törenini Körfez Futbol Kulübü futbolcuları gerçekleştirdi. Körfez FK`dan açılışa kaptan Serdar Topraktepe, Ercan Ağaçe, Gökhan Kolomoç, Onur Alkan, Samet Katanalp, Bilal Çalışkan, Gökhan Meral ve genel menajer Cengiz Sert katıldı. Körfez FK ekibine Bowlingo`da büyük ilgi yaşandı.

 

BOWLİNG OYNADILAR
NCTY Avm`de hizmete giren Cafe Bowlingo`nun resmi açılışına katılan Körfez Futbol Kulübü oyuncuları, bowling salonunu gezdikten sonra işletme sahipleriyle sohbet ettiler. Daha sonra İzmitliler ile buluşan futbolcular, bowling oynadılar. Özellikle genç futbolcular kendi aralarında turnuva düzenleyerek, yarıştılar. Futbolcular, kendilerine yapılan ikramlardan sonra Bowlingo`dan ayrıldılar. Öte yandan daha önceden açılışa katılacağı söylenen A Milli takım futbolcuları, Bowlingo`ya gelmedi. Davetliler, Körfez FK`lı futbolcularla yetindi.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ