KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Büyük ikramiye kaçtı
Büyük ikramiye kaçtı
Körfez FK
20 Aralık 2011 Salı 16:31
  • 1461
  • 0

Büyük ikramiye kaçtı

Bandırmaspor’un kendi sahasında 1461 Trabzon ile golsüz berabere kalması, Kızılcahamam’ın yenilmesi Körfez için büyük kısmetti. Temsilcimiz Denizli Belediye ile berabere kalarak ayağına kadar gelen şansı elinin tersi ile geri itti

RAKİPLER KAYBETTİ
Körfez Futbol Kulübü sezon başından beri yakaladığı iyi şansı bir türlü değerlendiremedi. Rakiplerinin puan kaybettiği maçlarda Körfez`de onlara nazire yaparcasına cömert puanlar kaybetti. Geçtiğimiz hafta Bandırmaspor, 1461 Trabzon engeline takılırken, Kızılcahamam`ın mağlup olması Körfez için büyük ikramiye niteliği taşıyordu. Temsilcimiz büyük ikramiyeyi alamazken, amörti ile yetinmek durumunda kaldı.
 

 

 

OLAYINCA OLMUYOR
Körfez Futbol Kulübü Teknik direktörü Serhat Güller, Denizli belediyespor beraberliği için ‘Olmayınca olmuyor` yorumunda bulundu. Takım olarak iyi futbol sergilediklerini ifade eden Güller, talihsiz bir puan kaybı yaptıklarına dikkat çekti. Güler, “Rakiplerimizin puan kaybettiği haftada kazansak, büyük bir avantaj yakalamış olacaktık. Olmadı, beklemediğimiz bir pozisyonda golü yedik ve büyük bir avantajı kaçırmış olduk”dedi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ