KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çapanoğlu Mustafa sahaya indi
Çapanoğlu Mustafa sahaya indi
Körfez FK
12 Kasım 2009 Perşembe 15:38
  • 1462
  • 0

Çapanoğlu Mustafa sahaya indi

Son oynanan Yalovasporla 1-1 berabere kalan Körfez Belediyespor’da yönetim ligde alınan sürpriz puan kayıpları nedeni ile Kayhan Çubuklu ile yolları ayırarak antrenörlük koltuğuna Mustafa Çapanoğlunu getirdi

İlk antrenman gerçekleşti
Ligde son üç haftada aldığı üç beraberlik sonrasında Teknik Direktör Kayhan Çubuklu ile yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılıklı fesih edilmesinden sonra yönetim, Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu ile anlaşmaya vardı. İlk antrenmanını Alparslan Türkeş Stadı`nda gerçekleştiren Mustafa Çopanoğlu`nun bu ilk antrenmanına sakatlığı süren Emre Kürküt ve Sinan Demircioğlu katılmazken, ayağından hafif sakatlığı olan Melik masör İlyas Ergin gözetiminde düz  koşu yaptı.


Çift kale maç yapıldı
Körfez Belediyespor`de teknik direktörlük görevine Mustafa Çapanoğlu geçerken, tecrübeli teknik patronun yardımcılığını ise Şevki Ekşi ile Cengiz Güzeltepe üstlendi. Antrenman boyunca kaleci antrenörü Şevki Ekşi kaleciler Rahmi Avcı, Vedat Kapurta ve Can Emre Yücel birlikte çalıştı. İki saat boyunca yeni Teknik direktör Mustafa Çapanoğlu düz koşular ve ısınma hareketleri sonrasında futbolcuları tanımak için çift kale maç yaptı. 
Vedat TEKİN

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ