KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
FK U-18 zirveyi sarsıyor
FK U-18 zirveyi sarsıyor
Körfez FK
10 Ekim 2012 Çarşamba 13:03
  • 1392
  • 0

FK U-18 zirveyi sarsıyor

Akademi Ligleri’ndeki iki ekibimizden birisi olan Körfez FK, U-18 kategorisinde şampiyonluğa koşuyor. 12 puanla üçüncü sırada yer alan Körfez FK U-18 takımı 14 Ekim Pazar günü grup lideri Sarıyer ile final niteliğinde bir maça çıkacak

U-14`LER İKİNCİ SIRADA

Körfez Futbol Kulübü U-14 takımı, Akademi Ligi`nde ikinci sırada yer alıyor. Kent derbisinde Darıca Gençlerbirliği`ni deplasmanda 2-1 mağlup eden Körfez FK U-14 takımı  13 puanla ikinci sırada yer alıyor. Körfez FK U-14 takımı hafta sonunda beşinci sırada yer alan Sarıyer ile karşılaşacak .  Altı puacnla sekizinci sırada yer alan U-15 takımı da Sarıyer ile karşı karşıya gelecek. U-14 ve U-15 takımları maçlarını deplasmanda oynayacak.
 

U-17`LERİN RAKİBİ SARIYER
Körfez Futbol Kulübü U-16 takımı ise aldığı iki galibiyet ile 7 sırada bulunuyor. Kentlisi Darıca Gençlerbirliği`ne iç sahada oynadığı maçta 5-2 yenilen U-16 takımı şampiyonluk yarışının çok uzağında kaldı. U-16 takımı 14 Ekim Pazar günü bir masamak gerisinde olan Sarıyer ile karşılaşacak. Körfez FK U-17 takımı ise ligde istikrarsız bir görüntü çiziyor. F.K U-17 topladığı 2 puanla son sırada yer alıyor. U-17`ler Pazarg ünü Sarıyer ile karşılaşacak.
 

U-18`LER ZİRVEYE KOŞUYOR
Körfez Futbol Kulübü U-18 takımı sessiz, sedasız bir biçimde şampiyonluğa koşuyor. Ligde elde ettiği 4 galibiyetle üçüncü sırada kendisine yer bulan Körfez FK, hafta sonunda 12 puanla lider durumda bulunan Sarıyer`e konuk olacak. Temsilcimiz Sarıyer`i yenmesi halinde şamhpiyonluk yarışının en güçlü adayı konumuna gelecek. Körfez FK, hazırlıklarını galibiyet öparolasıylma sürdürüyor. FK`da hedef güçlü rakibini devirerek şampiyonluk yarışında bende varım demek.
 

ÖZTAŞ ÇOK UMUTLU
Akademi Ligleri`nde ikinci sezonunu yaşayan körfez FK, U-14 ve U-18`lerde şampiyonluk yarışına ortak oldu. Körfze FK Alt yapı koordinatörü Necip Öztaş, gelecek sezon hedeflerinin her kategoride zirve olacağını ifade etti. Taşların yeni yeni oturmaya başladığını ifade eden Öztaş, “Eksiklerimizi asgariye indirdik. Alt yapı oyuncularımızı her geçen gün tecrübelerini artırıypor. Önümüzdeki sezon Akademi Ligleru`nde ses getiren bir kulüp olmak için çalışıyoruz”dedi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ