KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
FK Yönetimi doğruyu buldu
FK Yönetimi doğruyu buldu
Körfez FK
20 Aralık 2012 Perşembe 15:50
  • 1737
  • 4

FK Yönetimi doğruyu buldu

Körfez Futbol Kulübü Yönetim Kurulu olağanüstü toplandı ve yol haritasını belirledi. Yol haritasının birinci gündem maddesini futbolculara yapılması planlanan ödemeler yer aldı

RADİKAL KARARLAR HAFTAYA

Körfez Futbol Kulübü Yönetim Kurulu, Tokatspor maçının ardından radikal kararlar alacağının sinyallerini vermişti. Dün akşam olağanüstü toplanan yönetim kurulu radikal kararların Altay maçından sonra alınmasını kararlaştırdı. Geçtiğimiz yıl takımda kalan futbolcularla bu ylıl transfer edilen futbolcular arasındaki ödeme dengesizliğinin ortadan kaldırılması kararı alan yönetim kurulu, Altay maçının ardından ödemeler yapılmasını kararlaştırdı.
 

5-6 OYUNCU ALINACAK
Körfez Futbol Kulübü Yönetim Kurulu toplantısına Onursal Başkan Yunus Pehlivan da katıldı. Başkan Cenk Karaloğlu ve başkan yardımcısı Mehmet Şendoğan da toplantıda hazır bulundu. Devre arasında 5-6 futbolcunan alınması kararlaştırılırken, gönderilecek futbolcuların teknik direktör Ahmet Yıldırım`ın vereceği rapor doğrultusunda belirlenmesi karara bağlandı. Ayrıca yapılacak olan ödemelerle de aradaki dengelerin yeniden kurulmasında mutabık kalındı.
 

DENGELERİ KURMALIYIZ
Körfez Futbol Kulübü Başkanı Cenk Karaloğlu, ödemelerde yaptıkları hataları düzelmek için harekete geçtiklerini belirtti. Ödemelerde yaşanan dengesiz dağılımı ortadan kaldırmak istediklerini belirten Karaloğlu, “Geçtiğimiz sezon takımımızın formasını giyen oyuncularla, yeni transfer edilen oyuncular arasında uçurum var. Bu uçurumu da ortadan kaldırmak bize düşüyor. Futbolculara alacaklarıyla alakalı gerekli ödemeleri yapma kararı aldık. Atacağımız ilk adım dengeleri kurmak adına olacak” dedi.
 

TAKVİYELER YAPACAĞIZ
Ara transferde gelmek isteyen her oyuncuyu renklerine bağlamak gibi bir düşüncelerinin olmadığını ifade eden Karaloğlu, “Bir futbolcuya teklif götürdüğünüzde ilk söylediği şey bana şu kadar verirseniz gelirim oluyor. Biz bu tarz oyuncuları kadromuza katmayı düşünmüyoruz. Kendi geleceğini düşünen, yukarılara tırmanmak isteyen oyuncular birinci tercihimiz olacak. Onlar iyi oynayarak kendilerini ispatlayacak, gelecek sezon üst liglere transfer olma imkanlarını sağlayacaklar. Tek düşüncemiz bu doğrultudadır” dedi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ