KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8112 TL
  • 6.5348 TL
  • 7.5570 TL
Kocaeli Zirve
FK’nın maçı Gökçe’nin
FK’nın maçı Gökçe’nin
Körfez FK
11 Ekim 2012 Perşembe 15:31
  • 976
  • 0

FK’nın maçı Gökçe’nin

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Spor Toto 2. Ve 3. Lig’de görev yapacak olan haftanın hakemlerini açıkladı.

Körfez Futbol Kulübü ile İnegölspor arasında oynanacak kritik maça İzmir ili hakeme Mehmet Fatih Gökçe atandı. Haftanın programı ve hakemleri şöyle:

 

14.10.2012 
2.LİG BEYAZ GRUP
15.00 GAZİOSMANPAŞA-KIRKLARELİSPOR: SERDAR SÖZLEVİ 
 15.00 İSKENDERUN D.Ç-Ç. ŞEKER A.Ş. SERHAD ÜRKMEZ 
15.00 KÖRFEZ F.K-İNEGÖLSPOR: MEHMET FATİH GÖKÇE 
15.00 DENİZLİ BLD-BALIKESİRSPOR: MESUT ÇARIK 
15.00 KIZILCAHAMAM A.Ş.-Y. MALATYASPOR: BÜLENT BİRİNCİOĞLU 
15.00 TOKATSPOR –EYÜPSPOR: ALİ KARATUTLU 
15.00 ALTAY-A. SELÇUKLUSPOR: EKREM GERGİNCİ     
15.00 ALANYASPOR-BAYRAMPAŞA:  BÜLENT ÇENET 
 
 

SPOR TOTO 3.LİG 1.GRUP
13.10.2012
15.00 K. ŞEKERSPOR-PAZARSPOR: MUSTAFA YILMAZ 
14.10.2012 
15.00 A. ÜSKÜDAR 1908-BEŞİKDÜZÜSPOR: SESER TUNA     
15.00 TEKİROVA BLD-İSTANBULSPOR A.Ş.: ÖZGÜR AYGÜN 
15.00 ORHANGAZİSPOR-F. KARAGÜMRÜK A.Ş.: MEHMET GÜNGÖR 
15.00 SİİRTSPOR-KIRIKHANSPOR: KERİM DEVECİ 
15.00 BLD VANSPOR-ÇORUMSPOR: CİHAT ÇELİKDAĞ 
15.00 ANK. DEMİRSPOR-SANDIKLISPOR: EMRE DUZ 
15.00 KASTAMONUSPOR-DİYARBAKIR BYŞ BLD: BAYRAM BAŞKAN 
15.00 GÖLCÜKSPOR-BERGAMA BLD: GÖKHAN ESEN 
 

SPOR TOTO 3.LİG 2.GRUP
14:00 MENEMEN BLD-REFAHİYESPOR: ŞEREF TAŞTAN 
15:00 4 EYLÜL BLD-DERİNCE BLD: MURAT TÜRKOĞLU 
15:00 BATMAN PETROLSPOR-KİLİMLİ BLD: NURİ KARAHANÇER 
15:00 NİLÜFERSPOR A.Ş.-ÜMRANİYESPOR: ÜMİT ÖZTÜRK 
15.00 SİLİVRİSPOR-BLD BİNGÖLSPOR:  BURAK CEM TAHİROĞLU 
15:00 ADIYAMANSPOR-DARDANELSPOR A.Ş.: MEHMET KARANLIK 
15.00 GEBZESPOR-M. EVRENSEKİ SPOR: BAHATTİN ŞİMŞEK 
15.00 AYDINSPOR 1923-İSKENDERUNSPOR 1967  (H) ZAFER KOÇBAY 
15:00 TRABZON KANUNİ F.K-HACETTEPESPOR:  ADEM ELGÖRMÜŞ 
 

SPOR TOTO 3.LİG 3.GRUP
 
13.10.2012 
15.00 KOCAELİSPOR-GÜMÜŞHANESPOR: ALİ TERZİOĞLU     
14.10.2012 
15.00 ÇORUM BLD-Y. YOZGATSPOR A.Ş.: ÖMER MURAT ÜLGER 
15.00 K.MARAŞ BLD-EMRESPOR: ÖZGÜR BAYIR 
15.00 ELAZIĞ BLD-DARICA G.B: RAMAZAN KELEŞ 
15.00 DİYARBAKIRSPOR-ERZURUM BYŞ BLD:  BURAK ŞEKER 
15.00 ARSİNSPOR-MALTEPESPOR: BİLAL KÖSEOĞLU 
15.00 SANCAKTEPE BLD-KEÇİÖRENGÜCÜ  (H) SACİT KEŞKEK 
15.00 BEYLERBEYİSPOR-OYAK RENAULTSPOR: ALİ ŞANSALAN  
15.00 MARDİNSPOR-ALTINORDU A.Ş.: VOLKAN ÇETİNKAYA
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ