KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Futbol ateşi Körfez’de yandı
Futbol ateşi Körfez’de yandı
Körfez FK
29 Aralık 2011 Perşembe 12:46
  • 1898
  • 2

Futbol ateşi Körfez’de yandı

Körfez’de futbol coşkusu yaşandı. TRT 1’de yayın yapan Futbol Ateşi programı yorumcuları Hikmet Karaman, Bünyamin Gezer ve yapımcı Tunç Elibol, Yarımca Kültür Merkezi’nde İzmitlilerle buluştu. 600 kişinin katıldığı söyleşide futbol ateşi yeniden yandı

YOĞUN KATILIM YAŞANDI
Körfez Belediye Meclis Üyesi Metin Özkan ve eski TFFHGD Başkanı Mithat Atalay`ın organize ettiği Futbol Ateşi söyleşisi Körfez`de bulunan Yarımca Kültür Merkezi`nde gerçekleşti. TRT 1 ekranlarında yayın yapan Futbol Ateşi programının yapımcısı Tunç Elibol, ünlü teknik direktör Hikmet Karaman, eski Süper Lig hakemi Bünyamin Gezer ve eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu`nun konuşmacı olarak katıldığı söyleşiye, çeşitli okullardan yaklaşık 600 öğrencinin yanı sıra ilimiz spor adamları katıldı Körfez Belediye başkanı Yunus Pehlivan ve Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu`nun yanı sıra ASKF Başkanı Murat Aydın ve ilimiz spor camiasından birçok isim salondaki yerini aldı.
 

 

 

ÇOCUKLAR TERLETTİ
Hikmet Karaman, Tunç Elibol ve Bünyamin Gezer`e büyük ilgi gösteren öğrenciler, sordukları sorularla konuşmacıları adeta terletti. Türkiye`deki futbol hakkında sorular soran öğrencilere, konuşmacılarda içtenlikle cevap verdi. Öte yandan söyleşi öncesi bir konuşma yapan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Kocaeli`de futbola aşırı bir ilgi olduğunu ve son günlerde futboldaki başarıların artık daha da artış gösterdiğini söyledi. Söyleşinin organizatörü Körfez Belediye Meclis Üyesi Metin Özkan ise tüm katılımcılara teşekkür ederken, bu tür organizasyonların tekrarlanacağını söyledi. Bir hayli verimli geçen söyleşi sonrasında katılımcılara Körfez Futbol Kulübü`nün forması ve pişmaniye hediye edildi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ