KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük’ten 7 futbolcuya kanca
Gölcük’ten 7 futbolcuya kanca
Körfez FK
02 Aralık 2011 Cuma 17:04
  • 2454
  • 8

Gölcük’ten 7 futbolcuya kanca

Gölcükspor’un istediği 4 futbolcuya 3 isim daha eklendi. Ahmet Kutluer, Emre Kürküt, Yunus İlgen, Anıl Erdebil, Ensar Çetinkaya, Burak Halil ve Uğur Daşdemir için el sıkışıldı. 7 futbolcu, Ocak ayından itibaren Gölcükspor forması giyecek

2. Lig`de 29 futbolcuyla mücadelesini sürdüren Körfez Futbol Kulübü`nde, futbolcu fazlalığı antrenmanlarda ve takım için sorun yaratıyordu. Teknik direktör Serhat Güller`in de söylediği takımdan ayrılacak futbolcuların yaşanacağı belirtiliyordu. 3. Lig`de zor günler yaşayan temsilcimiz Gölcükspor ise Körfez FK`dan 4 isimi istedi. Ahmet Kutluer, Emre Kürküt, Anıl Erdebil ve Ensar Çetinkaya için anlaşılmıştı. Gölcükspor yönetimi, 3 futbolcuya daha talip oldu.


OCAK AYINDA GİDECEKLER
Gölcükspor yönetim Yunus İlgen, Burak Halil ve Uğur Daşdemir`e de talip oldu. Yunus Pehlivan ile yapılan görüşmelerde 3 futbolcu için de anlaşmaya varıldı. Buna göre Ahmet Kutluer, Emre Kürküt, Anıl Erdebil, Ensar Çetinkaya, Yunus İlgen, Burak Halil ve Uğur Daşdemir, 3. Lig`in ikinci yarısında Gölcükspor forması giyecekler. Sezon sonunda ise tekrar Körfez`e dönecekler. Genç futbolcular, Gölcük`te böylelikle maç oynama şansı bulacaklar.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ