KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Güngören’i yenecek güçteyiz
Güngören’i  yenecek güçteyiz
Körfez FK
16 Ekim 2009 Cuma 15:45
  • 1205
  • 5

Güngören’i yenecek güçteyiz

İlimizi Türkiye 2. Lig 1. Grubunda temsil eden ve geçtiğimiz haftayı bay olarak geçiren Körfez Belediyespor, bu hafta deplasmanda oynayacağı grubun iddialı takımlarından Güngören deplasmanına 3 puan parolasıyla hazırlanıp, yarın için kampa girdi

Çok önemli bir maç
Güngören Belediyespor`un deplasmanda Türk Telekom`u yenerek, grupta söz sahibi olmak istediğine dikkat çeken Körfez Belediyespor`un Teknik Direktörü Kayhan Çubuklu, “ Güngören Belediye lider karşısında aldığı galibiyet ile hedefi koyama adına moral buldu. Güngören deplasmanı bizim için son derece önem kazandı. Çok iyi bir maç olacağına inanıyorum. Tüm hesaplarımızı puan ve puanlar üzerine yaptık. Gücümüzü biliyoruz ve Güngören`i yenecek güce de sahibiz` dedi.


İki günlük kamp

Körfez Belediyespor yaptığı antrenman ardından kendi tesislerinde Güngören maçı için kampa girdi. Çubuklu, sarı kart cezalısı olan Hakan Çimen dışında, sakatlığı süren Ferit ile önceki günde sakatlanan Niyazi`nin takımdaki yerini alamayacağını açıkladı. Çubuklu, Güngören deplasmanında alınacak galibiyet ile gelecek haftalara da son derece umutlu bakacaklarını sözlerine eklerken, şanslarının yerinde gitmesi halinde 3 hafta sonra liderlik koltuğunun sahibi olacaklarını iddia etti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ