KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kendinize gelin beyler
Kendinize gelin beyler
Körfez FK
05 Aralık 2011 Pazartesi 16:33
  • 2966
  • 9

Kendinize gelin beyler

Fethiye maçının son düdüğü çaldığında ilginç bir olay yaşandı. Yıldız futbolcu Mehmet Albayrak ile maçta net bir gol kaçıran Samet’in tartışması üzücü bir olaydı

GÜLLER ARAYA GİRDİ
İsmetpaşa Stadı`nda oynanan Fethiyespor maçından sonra Körfez`in iki futbolcusu Mehmet Albayrak ile Samet Katanalp`in tartışmaları dikkat çekti. Maçın bitiş düdüğü ile soyunma odalarının yolunu tutan takımda Mehmet ile Samet, bir pozisyon hakkında tartışıyordu. Daha sonra bu tartışma alevlendi. Samet, Mehmet`e küfür etti. Mehmet ise bu duruma hayli sinirlendi. Araya kulüp menajeri Cengiz Sert ve teknik direktör Serhat Güller girdi ve yatıştırdı.


MEHMET SİNİRLENDİ
Maçın son dakikalarında kaleciyle karşı karşıya kalan Samet, çok net bir pozisyonu gole çeviremedi. O pozisyonda yanında Mehmet vardı. Maçın bitimiyle Mehmet, Samet`e “Neden bana pas atmadın” dedi. Sonrasında tartışma başladı. 2-3 dakika tartışan iki futbolcu, soyunma odasına giderken daha sonra taraftarların çağırması üzerine geri döndü. Bu sırada Samet`in, Mehmet`e küfür ettiği duyuldu. Tartışma büyüdü. Ancak daha sonra iki futbolcu sakinleşti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ