KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Kıvanç, Kütahya’da döktürdü
Kıvanç, Kütahya’da döktürdü
Körfez FK
14 Eylül 2009 Pazartesi 15:14
  • 1826
  • 1

Kıvanç, Kütahya’da döktürdü

Körfez Belediyespor, 2009-2010 sezonunun ilk galibiyetini aldı. Kütahya deplasmanında Tavşanlı Linyitspor ile karşı karşıya gelen temsilcimiz aldığı üç puanla beşinci basamağa yükseldi

Mustafa ve Kıvanç etkiliydi
Tavşanlı Linyitspor ile oynanan müsabakada sağ kanat oyuncusu Kıvanç sergilediği futbolla maçın adamı oldu. Hem ofansta hem savunmada takımını sırtlayan tecrübeli futbolcu eski formuna ulaştığını gözler önüne serdi. Kıvanç'ın yanı sıra Mustafa Şahintürk'te sergilediği futbol ve attığı golle alınan galibiyetin mimarlarından birisi oldu. Kaleci Vedat yaptığı kurtarışlarla uyum sorununu aştığını gözler önüne serdi.

Çubuklu: İyi mücadele ettik
Körfez Belediyespor Teknik Direktörü Kayhan Çubuklu, Tavşanlı Linyitspor karşısında iyi mücadele ettiklerini dile getirdi. Futbolcuların verdikleri mücadeleden son derece memnun olduğunu sözlerine ekleyen Çubuklu, “Bir deplasman takımının oynaması gerektiği gibi oynadık. Net gol pozisyonlarına girdik. Girdiğimiz bu pozisyonları gole çeviremedik. Sıkıntılı bir maç olmasına rağmen kazanmamız çok güzel' dedi. 


 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ