KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Körfez, Esentepe’ye çıktı
Körfez, Esentepe’ye çıktı
Körfez FK
13 Aralık 2012 Perşembe 15:52
  • 1517
  • 1

Körfez, Esentepe’ye çıktı

Körfez Futbol Kulübü, Tokatspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıkları için Esentepe Stadı’na çıktı. Burunga Tesisleri’ndeki antrenman sahasının çamur oluşu, Körfez’i Esentepe’de çalışmaya mecbur etti

TAM KADRO ÇALIŞMA

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Körfez FK, Pazar günü oynayacağı Tokatspor müsabakasının hazırlıklarını Esentepe Stadı`nda yaptığı çalışma ile sürdürdü. Burunga Tesisleri`ndeki çim sahanın zemininin çamur olması nedeniyle antrenmanı Esentepe Stadı`nda yapan Körfez`de MR`ı çekilen Hamza Mutlu da antrenmana katıldı. Dizindeki sakatlığından kurtulan Kemal Hastürk`te takımla birlikte çalıştı.
 

FUTBOLCULAR ÇOK HIRSLIYDI
Esentepe Stadı`nda yapılan antrenmanda futbolcular bir hayli hırslıydı. Üst üste yenilgiler alarak demoralize olan Körfez FK, Esentepe Stadı`nda taktik çalıştı. Kemal Hastürk, gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti. Ferit, Abdullah ve Gökhan Kılınç`ta azimli ve istekli oluşuyla dikkat topladı. Teknik direktör Ahmet Yıldırım bir hayli sıkıntılı görünürken, taktik çalışmasında zaman zaman oyuna katıldı.
 

YILDIRIM SIKINTILI
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Esentepe Stadı`nda yapılan antrenmanda sıkıntılı bir görüntü verdi. Tokatspor maçının çok büyük önem taşıdığını futbolculara bire bir anlatmaya çalışan Yıldırım, çim sahanın zeminin bozulması nedeniyle de huzursuz olduğu öğrenildi. Günü tek çalışma yaparak geçiren Körfez FK yarın yapacağı antrenmanın ardından Burunga Tesisleri`nde kampa girecek.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ