KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Körfez Of’a gidiyor
Körfez Of’a gidiyor
Körfez FK
05 Ekim 2012 Cuma 15:46
  • 1123
  • 0

Körfez Of’a gidiyor

Pazar günü deplasmanda Of Spor ile karşılaşacak olan Körfez, yarın yola çıkıyor. Havayolu ile gidecek olan temsilcimiz, Arsin’de konaklayacak. Camia, bu maçta mutlak 3 puan bekliyor

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup`ta kötü günler geçiren ve Türkiye Kupası`na da veda eden Körfez Futbol Kulübü, BAY geçtiği haftadan sonra lige devam ediyor. Deplasmanda Of Spor ile karşılaşacak olan yeşil siyahlılar, yarın yola çıkıyor. Sabiha Gökcen Hava Alanı`ndan saat 15.40 uçağı ile Trabzon`a uçacak olan Körfez kafilesi, Arsin`de Arsen Otel`de konaklayacak. Dönüş ise Pazar günü maçtan sonra 22.30 uçağı ile olacak.

 

KÖTÜ GİDİŞE SON VERİLECEK
Temsilcimiz Körfez Futbol Kulübü, ligde en son İskenderun Demir Çelik`e mağlup olmuş, Türkiye Kupası`nda ise Batman Petrolspor`a elenmişti. Kötü günler geçiren yeşil siyahlılar, yarın ki Of Spor maçıyla toparlanmak ve kaybettiği maçları telafi etmek istiyor. Körfez Futbol Kulübü`nde Türkiye Kupası maçında gözden düşen ve performanslarında düşüş yaşanan futbolcuların, Of Spor maçında dinlendirileceği de gelen bilgiler arasında.
 

ÖZDEN; 3 PUAN BEKLİYORUZ
Körfez Futbol Kulübü`nün teknik direktörü Telat Özden, son iki maçta alınan yenilgilerin moral bozduğunu fakat Of Spor maçıyla tekrar potaya girmek istediklerini söyledi. 2 hafta boyunca iyi çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Özden, şu cümlelere yer verdi; “Bu maçın deplasman olması sebebiyle daha iyi hazırlandık. Amacımız 3 puanı alıp, gelecek haftalar için tekrar potaya girmek. Futbolcularıma güveniyorum. En iyisini yapıp kazanacağız” dedi.
 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ