KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Körfez Pazar’ı bekliyor
Körfez Pazar’ı bekliyor
Körfez FK
01 Kasım 2012 Perşembe 12:58
  • 1330
  • 6

Körfez Pazar’ı bekliyor

Haftalardır galibiyete hasret kalan yelis siyahlı temsilcimiz Körfez FK, kendisi gibi puana hasret Bayrampaşa maçına galibiyet parolasıyla hazırlanıyor

Kırklarelispor maçında ayağına aldığı darbe ile ayak bileğinde ödem oluşan Tayfnu Özkan, bir günlük tedavinin ardından takımla birlikte çalışmalara başladı. Sakatlıkları devam eden Kemal Hastürk ve Emre Kürküt ise takımdan ayrı olarak antrenman yaptı. Hafi tempolu düz koşunun ardından 5-2 top kapvma çalışması yapıldı. 5-2 top kampa çalışmasında  yaşanan ikili mücadeleler görülmeye değerdi.

 

GOLCÜLER AYRI ÇALIŞTI
Teyzesinin vefatı nedeniyle izinli olan Mesut Can antrenmana çıkmadı. Teknik direktör Ahmet Yıldırım antrenmanda futbolcularla bire bir ilgilendi. Kaptan Serdar Topraktepe antrenmanda göze batan isimlerdendi. Antrenman sonunda Ahmet Yıldırım gol yollarında yaşanan sıkıntıları bir an önce çözebilmek için Mehmet Albayrak, Gökhan Kılınç, Emre Pehlivan ikilisi özel bir çalışmaya tabii tuttu.
 

MİNİ MANGAL PARTİSİ
Antrenmanın son bölümünde üç ayrı takım tam saha çift kale yaptı. Gol atan takımın dinlenerek ödüllendirildiği antrenmanda futbolcuların hırsı dikkat çekti. Körfez FK`nın antrenmanı da Bayrampaşa ile oynanacak maç saatinde yapıldı. Antrenman sonunda mini mangal partisi yapıldı. Mangal partisinde ahçılık görevini teknik direktör Ahmet Yıldırım üstlendi. 
 

YILDIRIM ÇOK İDDİALI
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Bayrampaşa maçıyla yeni bir sayfa açacaklarını dile getirdi. Rakibin alt sıralarda bulunmasının kendileri için avanta olduğunaj dikkat çeken Yıldırım, “Fizik, kondisyon olarak iyi durumdayız. Kazanacağımız bir maç yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak. Bayrampaşa maçıyla yeni sayfayı açmak istiyoruz”dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ