KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de neşeli idman
Körfez’de neşeli idman
Körfez FK
27 Aralık 2011 Salı 15:31
  • 1788
  • 1

Körfez’de neşeli idman

Sarıyer galibiyetiyle devreyi mutlu kapatan Körfez’de kamp başladı. Teknik direktör Serhat Güller, günde yapılan çift idmanda futbolcuların pestilini çıkarırken,Körfez’de renkli görüntüler vardı. Malzemeci Şakir’in doğum günü, Brezilya usulü kutlandı.

KAMP DEVAM EDİYOR
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup`ta şampiyonluk mücadelesi veren ve ilk yarının son maçında Sarıyer`i mağlup ederek devreye mutlu giren Körfez Futbol Kulübü`nde kamp önceki gün başladı. Körfez Burunga Tesisleri`ni mesken tutan yeşil siyahlılar, Cuma gününe kadar günde çift idman yapacak. Cuma günü ise 3 günlük tatil başlayacak. Körfez ekibi, yeni yılın ilk idmanını 1 Ocak Pazartesi günü yapacak. Çalışmalar, aralıksız devam edecek.
 

 

 

REJENERASYON ANTRENMANI
Sarıyer maçının ardından ara vermeden kampa giren Körfez Futbol Kulübü, Pazartesi ve Salı günü çift idman yaptı. Topsuz çalışan ve güçlendirme idmanı yapan Körfez`de, teknik direktör Serhat hoca antrenmanı ağır tempoda yaptırdı. Körfezli futbolcular ise hayli yoruldukları idmanda kondisyon çalıştılar. 2 saat süren antrenmanda düz koşu ve aletli
 idman yapıldı. Topla antrenmanlar ise önümüzdeki günlerden itibaren start alacak.
 

 

 

BOZKAYA GERİ DÖNDÜ
Geçtiğimiz sezondan beri şanssız günler geçiren ve fazla kilolarından kurtulamayan Gökhan Bozkaya, 4 hafta önce İstanbul`da özel bir diyetisyen ile çalışmalara başlamıştı. Dizinden de sakatlığı bulunan Gökhan, İzmit`e geri döndü. Sakatlığı iyileşen ve 6 kilo veren Bozkaya, takımdan ayrı düz koşu yaparak çalışmalara başladı. Öte yandan yıldız futbolcu Mehmet Albayrak, ön çapraz bağlarının kopması üzerine bu hafta içi ameliyat olacak
 

 

 

ŞAKİR`E BÜYÜK SÜPRİZ
Körfez Futbol Kulübü`nün sevilen malzemecilerinden Şakir Özel,  25 yaşına girdi. Doğum günü mutluluğunu yaşayan Şakir`e, Körfez FK`lı futbolcularında bir sürprizi vardı. Futbolcular, idman öncesi aldıkları un ve yumurtaları idman bitiminde Şakir`in üzerine döktüler. İdman bitiminde tesislerde neşeli görüntüler ortaya çıktı. Şakir`in un ve yumurtalı hali ile fotoğraf çektirmek isteyen futbolcular, antrenman sonrasında hayli eğlendiler.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ