KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de revizyon hazırlığı
Körfez’de revizyon hazırlığı
Körfez FK
17 Aralık 2012 Pazartesi 16:15
  • 1931
  • 13

Körfez’de revizyon hazırlığı

Körfez Futbol Kulübü’nde Tokatspor mağlubiyeti zorunlu bir revizyonu gündeme getirdi. Ara transferde 7-8 futbolcu ile yolların ayrılacağı, yerlerine kaliteli ve nokta transferler yapılacağı öğrenildi

YÖNETİM DÜĞMEYE BASTI

Körfez Futbol Kulübü`nde ara transfer çalışmalarına erken başlandı. Tokatspor mağlubiyetinin ardından Körfez FK yönetim kurulu, başkan Cenk Karaloğlu önderliğinde toplanarak radikal kararlar aldı. Alınan radikal kararlar spor kamuoyuna açıklanmadı. Körfez FK yönetim kurulu öncelikte teknik direktör Ahmet Yıldırım`ın vereceği rapora göre çalışmalar yapacak.
 
YILDIRIM RAPOR VERECEK
Teknik direktör Ahmet Yıldırım`ın vereceği rapor doğrultusunda gönderilecek futbolcuların isimlerinin belirleneceği öğrenildi. Teknik direktör Ahmet Yıldırım`ın transfer edilmesini isteyeceği, futbolcularla da ocak ayı beklenmeden görüşmelere başlanacağı gelen haberler arasında. Öte yandan yönetim kurulu mevcut kadroda kalacak ve yolların ayrılacağı oyuncuları irdelemeye başladı.
 
KİMLER GİDECEK?
Körfez Futbol Kulübü`nde en az 7-8 oyuncu ile yolların ayrılacak olması spor kamuoyunda kimlerin gideceği, kimlerin takımda kalacağı merakını uyandırdı. Sezon başından beri sakatlıkları bulunan ve bir türlü düzelmeyen bir kaç futbolcunun kesin olarak gönderileceği öğrenildi. Sert tedbirlerin alınacağı ve gönderilmesi kararlaştırılan oyunculara Altay maçının ardından tebliğ edileceği öğrenildi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ