KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de tempo yükseldi
Körfez’de tempo yükseldi
Körfez FK
28 Aralık 2011 Çarşamba 16:48
  • 1804
  • 0

Körfez’de tempo yükseldi

Körfez Futbol Kulübü’nde devre arası hazırlıkları sürüyor. Dünü çift antrenman yaparak geçiren Körfez Futbol Kulübü yarınde çift çalışma yapacak

EKSİKSİZ ÇALIŞMA
Körfez Futbol Kulübü`nde 2011-2012 sezonunun ikinci yarısını hazırlıklarına dün yapılan çift çalışmayla devam edildi. Teknik direktör Serhat Güller gözetiminde yapılan antrenmana futbolcular eksiksiz katıldı. Sabah antrenmanını istasyon yaparak tamamlayan eşiy siyahlılar akşam çalışmasında ise çabukluk ve fizik-kondisyon çalışmaları yaptı. Gökhan Bozkaya ise düz koşu yaparak sabah antrenmanını tamamladı.

 


TRANSFER LİSTESİ PEHLİVAN`DA
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Serhat Güller bir yandan takımını sezonun ikinci yarısına hazırlamaya çalışırken, diğer yandan yapılacak transferlerle ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Önceki gün yapılan antrenmanın ardından Körfez FK Onursal Başkanı Yunus Pehlivan ile bir araya gelen ve çalışmalar hakkında kendisini bilgilendiren Güller`in transfer listesini kendisine verdiği tahmin ediliyor.

 


YARIN ÇİFT ANTRENMAN
Körfez Futbol Kulübü yarında çift çalışma yapacak. Sabah antrenmanının ardından tesislerde dinlenmeye geçecek olan yeşil siyahlılar günün ikinci çalışmasını öğleden sonra yapacak. Körfez Futbol Kulübü  sabah yapacağı çalışmanın ardından yılbaşı iznine çıkacak. 2 Ocak Pazartesi günü toplanacak olan yeşil siyahlılar sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını sürdürecek.

 


GÜLLER RAKİP ARIYOR
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Serhat Güller, devre arası hazırlıkları sırasında iki hazırlık maçı oynamayı planladıklarını dile getirdi. Güller, “Rakip arayışlarımız sürüyor. Rakip bulmamız halinde bir maç içsahada, bir maçta deplasmanda oynamak istiyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyor. Yılbaşının ardından bizi zorlu bir çalışma maratonu bekliyor. Hedefimize ulaşmamız için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz”dedi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ