KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’den tesis atağı
Körfez’den tesis  atağı
Körfez FK
13 Aralık 2011 Salı 16:20
  • 4907
  • 5

Körfez’den tesis atağı

Körfez Futbol Kulübü’nün KEV Sefa Sirmen Tesisleri konusundaki girişimleri sonuçsuz kaldı. Körfez ilçeden çıkıp şehir merkezinde tesis yapılması için arayışlara hız verildi

KÖRFEZ`DEN ÇIKILACAK
Körfez Futbol Kulübü Onursal Başkanı Yunus Pehlivan, Körfez Futbol Kulübü`ne yeni bir tesis yapılması konusundaki kararlılığını gözler önüne serdi. KEV Sefa Sirmen Tesisleri konusunda somut bir çözül bulunamayınca, Burunga tesislerinin alt yapıya tahsis edilip A takım için yeni bir tesis yapılması için harekete geçildi. Yeni tesisin yapılacağı yer konusunda ise iki seçenek bulunuyor.

 

 

İLK HEDEF SEKA PARK
Körfez Futbol Kulübü`ne yeni bir tesis yapılması için harekete geçen Körfez FK Onursal Başkanı Yunus Pehlivan`ın hedefinde ilk olarak SEKA Park`ta bulunan boş arazilerin bir bölümü var. Büyükşehir Belediyesi`nden onay çıkması durumunda çok kısa bir sürede tesisler buraya inşa edilecek. Yer konusunda ikinci planda ise VİNSAN Tesisleri`nin bulunduğu yer bulunuyor.

 

 

ALTERNATİF VİNSAN
Körfez Futbol Kulübü`ne yeni ve modern bir tesis yapılması için harekete geçen Yunus Pehlivan`ın SEKA Park için izin çıkmaması durumunda alternatif olarak VİNSAN Tesisleri`nin bulunduğu alana tesis yapılmasına sıcak baktığı öğrenildi. Körfez Burunga Tesisleri`nin ise alt yapılara tahsil edilmesi ve Akademi Ligi maçlarının tamamının Alparslan Türkeş Stadı`nda oynanması düşünülüyor.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ