KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’i mikrop sardı
Körfez’i mikrop sardı
Körfez FK
15 Aralık 2011 Perşembe 17:03
  • 4185
  • 1

Körfez’i mikrop sardı

Serhat Güller ile yeni bir sayf açan Körfez FK’da gribal enfeksiyon hortladı. Rıza ve Aydın rahatsızlıkları nedeniyle dün antrenmana çıkmazken, Cengiz Sert hastanede tedavi altına alındı

AYDIN ÇALIŞMAYA ÇIKMADI
Körfez Futbol Kulübü bir yandan Denizli Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan grip mikrobuyla savaşıyor. Takımın tecrübeli futbolcularından Aydın Yıldırım ve orta alanın başarılı ismi Rıza Şen gribal enfeksiyona yakalandı. Bu ikili dün yapılan antrenmana çıkmazken tedavilerine hemen başlandı.

 

 

DOKTOR DA HASTA
Körfez Futbol Kulübü`nün doktoru Gürbey Kahveci de gribal enfeksiyondan nasibini alırken Cengiz Sert rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. Grip Körfez FK`da adeta terör estirmeye başladı. Sağlık ekipleri futbolcuların tamamını gözetim altına alırken, Denizli Belediyespor maçı öncesi yaşanan bu talihsiz olay sıkıntı yarattı.

 

 

GÜLLER TEDBİR ALIYOR
Önceki gün ağır tempolu bir antrenman yapan Körfez Futbol Kulübü`nde teknik direktör Serhat Güller dün tempoyu biraz olsun düşürdü. Denizli Belediyespor maçı için futbolcuları motive etmeye çalışan Güller, diğer yandanda tedavi gören futbolcuların durumlarını yakından takip ediyor. Aydın ve Rıza`ya bulaşan mikrobun diğer futbolculara sıçramasından endişe ediliyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ