KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’in kalesi kapalı
Körfez’in kalesi kapalı
Körfez FK
30 Kasım 2011 Çarşamba 17:04
  • 1404
  • 0

Körfez’in kalesi kapalı

Trabzon maçında Metin Erol cezalı. Ya genç Serkan ya da tecrübeli Rahmi kaleye geçecek. Kaleci antrenörü Adnan Erkan, kalecileri Fethiye maçına yoğun tempoda hazırlıyor.

Körfez`in kalecisi Serkan ve Rahmi ikilisinden Fethiye maçında kim görev alırsa alsın kaleyi gole kapatacak


RAHMİ VE SERKAN HIRS KÜPÜ
Geçtiğimiz hafta deplasmanda oynanan ve 1-0 mağlubiyetle sonuçlanan 1461 Trabzon maçının son dakikasında kırmızı kart gören kaleci Metin Erol, Pazar günü İsmetpaşa`da oynanacak Fethiye maçında cezalı durumda. Metin Erol`un görev yapamayacak olması nedeniyle kaleyi Rahmi veya Serkan ikilisinden biri koruyacak. Fethiye maçı hazırlıklarının başlaması nedeniyle iki başarılı kaleci çalışmalarına hız verdi. Serkan ve Rahmi, kaleci antrenörü Adnan Erkan nezaretinde yoğun tempoda ki çalışmalarına başladı. Kalecilerin bir hayli istekli olmaları dikkatlerden kaçmadı.


MAÇ GÜNÜ BELLİ OLACAK
Metin Erol`un cezalı olması nedeniyle Fethiye maçında kimin kaleyi koruyacağı merak konusu olurken, Rahmi`nin mi ve Serkan`ın mı kaleye geçeceği maç günü belli olacak. Hafta içindeki idmanlarda kalecilerin performanslarına göre hareket edecek olan teknik heyet, bir kaleciyi 11`de çıkaracak, diğerini ise yedek bırakacak. Görece yeni başlayan kaleci antrenörü Adnan Erkan ise Rahmi ile Serkan`ı yoğun bir antrenman programına aldı. Körfez`in kalecileri, Fethiye maçına büyük bir hırs ve isteklilikle hazırlanırken, Adnan hoca da tecrübelerini oyunculara aktarıyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ