KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Mehmet bıçak altına yatacak
Mehmet bıçak altına yatacak
Körfez FK
23 Aralık 2011 Cuma 16:23
  • 1504
  • 0

Mehmet bıçak altına yatacak

Önceki günkü idmanda ön çapraz bağları kopan golcü futbolcu Mehmet Albayrak, bugün Fulya Acıbadem’de doktor Ömer Taşer tarafından muayene edilecek ve ameliyat için gün belirlenecek

SEZONU KAPATTI
Hafta sonunda oynanacak Sarıyerspor maçı için hazırlıklarına devam eden Körfez Futbol Kulübü`nde Mehmet Albayrak şoku yaşanıyor. Haftanın ilk antrenmanında girdiği ikili mücadele sonucu ön çapraz bağları koparak talihsiz bir sakatlık geçiren Mehmet, bu sezonu kapattı. Körfez`in golcü futbolcusu Mehmet, sezon sonuna kadar forma giyemeyecek. Bu durum, Körfez`e şok etkisi yarattı. Teknik heyet, Mehmet`in yerine görev yapacak isim arayışına başladı.

 

 


AMELİYAT OLACAK
Golcü futbolcu Mehmet Albayrak, bugün İstanbul Fulya`da bulunan Acıbadem hastanesine gidecek. Milli takımlarında doktorluğunu yapan Ömer Taşer ile görüşecek. Doktor Taşer`in muayenesinden sonra golcü futbolcunun ameliyatı için gün belirlenecek. Mehmet Albayrak`ın ön çapraz bağ ameliyatının önümüzdeki hafta içi gerçekleşmesi bekleniyor. İyileşme sürecinin ise uzun süreceği öğrenilen Mehmet`in, 2011-2012 Sezonu`nu kapattığı gelen bilgiler arasında.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ