KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Mehmet sezonu kapattı
Mehmet sezonu kapattı
Körfez FK
22 Aralık 2011 Perşembe 16:54
  • 1796
  • 3

Mehmet sezonu kapattı

Körfez Futbol Kulübü’nün en golcü isme Mehmet Albayrak antrenmanda sakatlanmıştı. MR’ı çekilen yıldız futbolcunun ön çapraz bağlarının koptuğu ve sezonu kapattığı öğrenildi

YENİ DÜZELMİŞTİ
Geçtiğimiz sezon Körfez FK`da forma giyen Mehmet Albayrak, geçirdiği sakatlıklarla sezona damgasını vurmuştu. Ligin bitimine dört hafta kala sakatlanan ve sezonu kapatan Mehmet Albayrak, 2011-2012 futbol sezonunda Körfez FK`nın en büyük silahıydı. Kızılcahamam kampında istenileni veremeyen Mehmet Albayrak teknik direktör Ahmet Yıldırım tarafından gönderilmek istenmişti.
 

 

 

CAMİA ŞOKTA
Kadro dışı bırakılan Mehmet Albayrak daha sonra teknik direktör Ahmet Yıldırım ile görüşerek, bir iki hafta daha şans istemişti. Lige fırtına gibi giriş yapan Mehmet Albayrak, attığı altı golle takımın en golcü ismi unvanını eline geçirdi. Teknik direktör Serhat Güller`in üzerine titrediği Mehmet Albayrak, Sarıyer maçının ilk çalışmasında sakatlanarak camiayı şoka sokmuştu.
 

 

MR SONUCU KÖTÜ
Sarıyer maçına hazırlanan Körfez`de Mehmet şoku yaşandı. Antrenmanda sakatlanan golcü futbolcuya MR çekildi. MR sonucunda Mehmet Albayrak için kötü haber alındı. Ön çapraz bağları kopan Mehmet Albayrak`ın sezonu kapattığı ve önümüzdeki hafta içerisinde ameliyat olacağı öğrenildi. Mehmet Albayrak`tan gelen kötü haber Körfez`de üzüntü ile karşılandı.
 

 

 

GÜLLER DÜŞÜNCELİ
Mehmet Albayrak`tan gelen kötü haber başta teknik direktör Serhat Güller`i olmak üzere bütün futbolcuları üzdü. Formunun zirvesindeyken talihsiz bir sakatlık geçiren Mehmet Albayrak`a adeta nazar değdi. Önümüzdeki hafta ameliyat olacak olan Mehmet Albayrak`ın en iyimser düşünceye göre ikinci yarının son haftalarında düzelebileceği söylentileri ortalıkta drolaşıyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ