KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Operasyon kapıda
Operasyon kapıda
Körfez FK
18 Aralık 2012 Salı 15:54
  • 1633
  • 6

Operasyon kapıda

Körfez Futbol Kulübü’nde kimlerin gideceği, kimlerin kalacağı merak konusu oldu. Mesut Can, Semih Elyakin, Emre Kürküt, Akın Vardar ve Tayfun Özkan’ın gönderilecekler listesinde yer alacağı tahmin ediliyor
YILDIRIM RAPOR VERECEK
Körfez Futbol Kulübü`nde teknik direktör Ahmet Yıldırım bir yandan takımı Altay maçına hazırlarken, diğer yandan da yönetim kuruluna sunacağı raporu hazırlamaya çalışıyor. Gidecek ve kalacak oyuncuların bir an önce belirlenmesi için çalışmalara hız verildi. Altay maçının ardından gönderilecek futbolculara tebligatların yapılacağı öğrenildi.
 
YÖNETİM TOPLANIYOR
Tokatspor maçının ardından acil olarak toplanan Körfez Futbol Kulübü Yönetim Kurulu bugün de bir araya gelecek. Devre arasında gönderilecek futbolcularla takımda kalması gereken futbolcular yapılacak olan toplantıda büyük ölçüde kesinleşecek. Körfez FK Yönetim Kurulu toplantısı Burunga Tesisleri`nde akşam saatlerinde gerçekleştirilecek. 
 
BEŞ İSİM KESİN GİBİ
Körfez Futbol Kulübü`nde gönderilmesi planlanan isimler de bir bir ortaya çıkmaya başladı. Antrenmanlardaki performansıyla müsabaka performansları tutmayan bazı futbolcularla yolların ayrılması planlanıyor. Gönderilmesi düşünülen futbolcular arasında Semih Alyakin, Akın Vardar, Mesut Can, Emre Kürküt ve Tayfun Özkan`ın yer aldığı iddia ediliyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ