KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan umut dağıttı
Pehlivan umut dağıttı
Körfez FK
10 Aralık 2012 Pazartesi 16:42
  • 2056
  • 14

Pehlivan umut dağıttı

Körfez Futbol Kulübü Onursal Başkanı Yunus Pehlivan, 5-2’lik mağlubiyetin ardından devre arasında radikal kararlar alınacağını açıkladı. Ağır yenilginin kimseyi umutsuzluğa düşürmeyeceğine dikkat çeken Pehlivan, “Ara transferde eksikler giderilecek” çağrı

YILDIRIM`LA BULUŞTU

Körfez Futbol Kulübü Onursal Başkanı Yunus Pehlivan, Kızılcahamamspor karşısında alınan 5-2`lik mağlubiyetin çok üzücü olduğunu ifade etti. Müsabakanın ardından teknik direktör Ahmet Yıldırım ile bir saatlik bir görüşme yapan Pehlivan gerekli takviyelerin devre arasında yapılacağını açıkladı. Yaşanan sakatlık ve talihsizliklerden bir türlü kurtulamadıklarına dikkat çeken pehlivan, kimse bu takım küme düşer beklentisi içerisine girmesin şeklinde konuştu.
 
TALİHSİZ BİR YENİLGİ ALDIK
Sezon başında takıma on numara bir orta saha oyuncusu transfer edemediklerine dikkat çeken Pehlivan, “Oluşturduğumuz kadro gerçekten kaliteli. Bozüyük`te mükemmel bir sezon geçiren Abdullah`ı transfer ettik ancak talihsiz bir sakatlık yaşadı. Henüz yeni yeni toparlanıyor.  Zor günler geçirdiğimiz bir gerçek. Kızılcahamam maçını izlemedim. İzleyen arkadaşlardan edindiğim bilgiler ışığında kötü oynamadığımız bilgisini edindim. Talihsiz bir yenilgi aldık ancak dünyanın da sonu değil” dedi.
 
KİMSE HEVESLENMESİN
Ara transferde kadroya orta Alana on numara bir oyun kurucu takviye edeceklerine dikkat çeken Pehlivan, radikal kararlar da alınacağına dikkat çekti. Müzmin sakatlıkların takımın moralini alt üst ettiğini ifade etten Pehlivan, “Kaliteli bir oyun kurucuya ihtiyacımız var. Savunmada da bazı aksaklıklar bulunuyor. Bu sıkıntıları devre arasında gidereceğiz. Körfez FK belki şampiyonluk yarışının uzağında kaldı ancak bu takım küme düşer diye kimse heveslenmesin” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ