KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Şampiyon olacağız
Şampiyon olacağız
Körfez FK
13 Ekim 2009 Salı 14:52
  • 1584
  • 4

Şampiyon olacağız

Türkiye 2.ligi 1’nci grupta ilimizi temsil eden Körfez Belediyespor’un Teknik Direktörü Kahyan Çubuklu hedeflerinde sapma olmadığını belirterek, “ Güçlü bir kadroya sahibiz. Sezon başı belirlediğimiz hedefe olaşarak, şampiyon olacağız’dedi.

Zor deplasmanda gülen taraf olacağız
Körfez Belediyespor olarak dinlendikleri haftadan kazançlı çıktıklarını belirten Körfez Belediyespor Teknik Direktörü Kayhan Çubuklu,” Zor bir lig oynuyoruz, iyi konsantre olan takımlar o hafta kazançlı çıkıyor. Bu haftada zor bir deplasmana çıkıyoruz. Güngören Belediyespor, bu hafta deplasmanda lideri devirerek dikkatleri üzerine çekti. Zor deplasmana çok ümitli gideceğiz. Güngören karşısında istediğimiz alacağımıza ve gülen tarafın biz olacağına inanıyoruz` dedi.
 

3 maç kaderimizi belirleyecek
Körfez Belediyespor olarak zor bir periyoda girdiklerini vurgulayan Çubuklu,” Güngören Belediyespor maçı ile birlikte zor bir periyoda giriyoruz. Güngören deplasmanı ardından Zeytinburnu ve ikinci yarının ilk maçı olan Gebzespor ile de kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağız. 3 maç sonunda elde edeceğimiz sonuçlar, ligdeki geleceğimizi ortaya çıkartacaktır. Zorlu süreci en güzel şekilde geçmek için hazırlıklarımızı yapıyoruz` şeklinde konuştu.
 

Hakan Çimen yok
Körfez Belediyespor`un bu hafta Güngören Belediyespor karşısında sarı kart cezalı durumuna düşen Hakan Çimen`in forma giyemeyeceğini ifade eden Çubuklu,” Güngören deplasmanına çift antrenman yaparak hazırlanıyoruz. Takımımızda Hakan Çimen`in sarı kart cezası dışında sorun yok. Ferit`in bileğindeki hafif sakatlığın maç gününe kadar iyileşeceğini umut ediyorum. Bunun dışında hiçbir sorunumuz yok. Güngören maçına odaklandık ` şeklinde konuştu.   
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ