KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Tahammülümüz kalmadı
Tahammülümüz kalmadı
Körfez FK
30 Kasım 2011 Çarşamba 16:36
  • 1598
  • 4

Tahammülümüz kalmadı

Körfez FK’nın teknik direktörü Serhat Güller, ilk yarı sonuna kadar 4 zorlu maça çıkacaklarını ve bu maçlarda puan kaybetmeyeceklerini söyledi.

Fethiye maçının önemine de değinen Güller, “Geçen 1 haftada takımı daha iyi tanıdım. Fethiye maçını alacağız. Takıma güveniyorum” dedi


GÜLLER OTORİTEYİ KURDU
Henüz geçtiğimiz hafta içi göreve başlayan Körfez`in teknik direktörü Serhat Güller`in, Trabzon yenilgisi sonrası ağırlığı hissedilmeye başlandı. Hüsranla biten Trabzon deplasmanından sonra Fethiye maçı hazırlıklarına başlayan Körfez`de, teknik direktör Serhat Güller`in uyarıları dikkat çekti. Serhat hoca, haftanın ilk idmanında futbolcularını çeşitli konularda uyardı. Antrenman öncesi basın mensuplarının da sorularını yanıtlayan Serhat hoca, çarpıcı açıklamalar yaptı.


MEMURİYET HAYATI BİTİYOR
Teknik direktör Serhat hoca, Körfez`de alışılagelmiş bir havanın olduğunu ve bu ortamın değişeceğini söyledi. Herkesin bir memur gibi idmana gelip, maça çıkıp gittiğini söyleyen Serhat hoca, “En kısa zamanda bu durumu değiştirecek ve takımı şampiyonluk havasına sokacağız” dedi. Serhat hoca, “Eğer şampiyon olmak istiyorsak, şampiyonluk ruhunu yakalamalıyız. Bunu da ben tek başıma başaramam. Tüm camia hatta tüm şehir aynı kulvarda yer almalıyız” dedi.


KANATLARI İYİ KULLANACAĞIZ
Serhat hoca, şu açıklamalara yer verdi; “Benim oyun sistemi anlayışımda kanatların önemi büyüktür. Körfez FK`da Ahmet hocanın uygulattığı taktik baklava sistemiydi. Ancak bu olmayacak. 4-4-2 sisteminde kanatlara ağırlık vereceğiz. Çünkü stoperlerimiz ve golcülerimiz hava toplarında çok başarılı. Kanatlarda ise futbolcuların başarısına ve idmanlardaki formuna göre hareket edeceğiz. Formayı belirli isimlere değil, hak edene ve çok çalışana vereceğiz”


4 MAÇTA 4 GALİBİYET İSTİYORUZ
İlk yarının bitmesine 4 hafta var. Ve bu 4 haftada Fethiyespor, Beypazarı Şeker, Denizli Belediye ve Sarıyer maçları var. Bu rakiplere bakıldığında Körfez`in asla seviyesi olamaz. Şimdiye kadar da çok puan kaybetmişiz. Bu nedenle ilk yarının sonuna kadar oynayacağımız bu 4 maçın 4`ünü de kazanmak ve 4`te 4 yapmak istiyoruz. Amacımız, mücadelemiz bunun için. Daha sonra devre arası var. Yapacağımız takviyelerle daha başarılı bir pozisyona geleceğiz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ