KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Tokat hazırlıkları moralsiz başladı
Tokat hazırlıkları moralsiz başladı
Körfez FK
11 Aralık 2012 Salı 15:47
  • 1044
  • 2

Tokat hazırlıkları moralsiz başladı

Kızılcahamam deplasmanında umduğunu bulamayan ve sezonun en farklı yenilgilerinden birine imza atan Körfez FK’da Tokatspor maçının hazırlıklarına başlandı. Günü çift antrenman yaparak geçiren temsilcimizde Onur Alkan, Hamza Mutlu ikili antrenmana çıkmadı

MORALLER SIFIR

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Körfez FK`da hafta sonunda oynanacak olan Tokatspor maçının hazırlıklarına başlandı. Günü çift çalışma yaparak geçiren temsilcimizde ameliyat olan Emre Kürküt, kasığında ağrı bulunan Onur Alkan ve dizinde ağrı bulunan Hamza Mutlu antrenmana çıkmadı. Hamza Mutlu ve Onur Alkan dün İstanbul`a MR çektirmeye gitti. Antrenmanda futbolcuların moralinin bir hayli bozuk olduğu dikkatlerden kaçmadı.
 
KALECİLER AYRI ÇALIŞTI
Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım`ın da morali çok bozuktu. Ağır yenilgiye çok üzüldüıü her halinden belli olan Yıldırım, puanla ayrılabilecekleri bir maçtan puansız ayrıldıkları için ço üzüntülü olduğunu söyledi. Alparslan Türkeş Stadı`nda yapılan antrenman düz koşu ile başladı. Daha sonra kaleciler ayrı olarak ayak tenisi oynarken, futbolcular ağırlık salonunda çabukluk ve kuvvet çalışması yaptı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ