KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Türkiye’ye örnek olsun
Türkiye’ye örnek olsun
Körfez FK
03 Aralık 2009 Perşembe 17:01
  • 1918
  • 5

Türkiye’ye örnek olsun

Hafta sonunda Körfez Belediyespor’a konuk olacak olan Sakaryaspor’da teknik direktör Engin Korukır, her iki ekibin taraftarlarını centilmenliğe davet ederek, Türkiye’ye örnek olmalarını istedi

İki takım için de zor maç
TFF 2. Ligi`nde Sakaryaspor`un başına geldikten sonra bu ekibi adeta şahlandıran İzmitli teknik adam Engin Korukır, hafta sonunda oynayacakları Körfez Belediyespor maçının her iki ekip açısından da zor geçeceğine dikkat çekti. Özellikle iki takım taraftarlarını centilmenliğe davet eden Korukır, bu hafta oynayacakları maçın Kocaelispor-Sakaryaspor rekabetinin havasına sokulmamasını istedi. 

 

Sağduyuya davet ediyorum
Her iki ekibin taraftarlarını sağduyuya davet ettiğini dile getiren Korukır, “Hafta sonunrda oynayacağımız maç gerçekten çok önemli. Ama bunun futbol maçı olduğu unutulmamalıdır. Sakaryaspor ile Kocaelispor arasındaki rekabet havası estirilmeye çalışıyorlar. Bu çok tehlikeli ve saçma bir tutum. Sakaryasporlular Körfez`i, Körfezliler de Sakaryaspor`u alkışlayarak Türkiye`ye örnek bir görüntü sergilemelerini yürekten istiyorum” dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ