KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Zeytinburnu’nu yenelim ‘NEFES’ alalım
Zeytinburnu’nu yenelim ‘NEFES’ alalım
Körfez FK
24 Ekim 2009 Cumartesi 15:29
  • 1379
  • 1

Zeytinburnu’nu yenelim ‘NEFES’ alalım

İlimizi Türkiye 2. Liginde temsil eden temsilcimiz Körfez Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Zeytinburnu maçı öncesi sinema keyfi yaşayarak, moral depoladı.

Sinepark Sinema Salonu`nda vizyona yeni giren ‘NEFES`i izleyen Körfez Belediyesporlu futbolcular, Zeytinburnuspor`u yenerek NEFES alacaklarını iddia etti.
 

Nefes filmini izlediler
Güngören deplasmanında puan ile dönen hafta arasında teknik sorumlusu Kayhan Çubuklu nezaretinde Zeytinburnu maçına 3 puan parolasıyla hazırlanıp, kendi tesislerinde kampa giren Körfez Belediyespor, önceki akşam sinema keyfi yaşadı. Yahya Kaptan`da bulunan alış-veriş merkezindeki Sinepark Sinema Salonunda vizyona yeni giren ‘NEFES` filmini seyreden teknik heyet ve futbolcuların amacı bugün Zeytinburnuspor`u puansız gönderip, grupta rahat ‘NEFES` almak istiyor.
 

Kazanmak zorundayız
Sinepark Sinemaları Alış- Veriş Merkezi Genel Müdürü Mehmet Kenarcı`nın davetlisi olarak ‘NEFES` filmini seyrederek moral depoladıklarını vurgulayan Körfez Belediyespor`un Teknik Direktörü Kayhan Çubuklu` Zeytinburnuspor`u kendi saha ve seyircimiz önünde puansız gönderecek güce ve morale sahibiz. Zeytinburnuspor karşısında alacağımız 3 puan ile ikinci yarıya çok daha umutlu bakacağız. Taraftarlarımıza güzel futbol sunup, 3 puan hediye edeceğimize inanıyoruz` dedi. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ