KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
‘İnşaatta çalışıyorum’ dedi polisleri kandıramadı
‘İnşaatta çalışıyorum’ dedi polisleri kandıramadı
Polis-Adliye
04 Aralık 2011 Pazar 14:38
  • 3281
  • 0

‘İnşaatta çalışıyorum’ dedi polisleri kandıramadı

Diyarbakır’daki ailesinin yanından kaçıp, bir eve hırsızlık yapmak için girdiği iddia edilen zanlı, inşaatta çalıştığını iddia etti ama yalanı çabuk ortaya çıktı

Alikahya Fatih Mahallesi Sultan Murat Caddesi`nde bir eve hırsızlık yapmak için girdiği iddia edilen zanlı, kıskıvrak yakalandı. Alınan bilgiye göre; Cihan K.`nın evine sabah saat 06.00 sıralarında giren hırsızın sesini duyan kızı Ecem K., şahsın balkondan atladığını görünce İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü`nü arayarak ihbarda bulundu. İhbarı değerlendiren emniyet ekipleri harekete geçerek, Ecem K.`nın verdiği eşkale uygun kişiyi aramaya başladı. İzmit Otobüs Terminali çevresinde araştırma yapan ekipler, eşkale uygun olan Mahfuz T. (18)`yi kıskıvrak yakaladı.
 

HIRSIZLIK YAPMADIM
Polis ekipleri tarafından asayiş şubeye götürülen zanlı Mahfuz T., ifadesinde hırsızlık yapmadığını, inşaatta çalıştığını söyledi. Bunun üzerine emniyet ekipleri Mahfuz T.`yi çalıştığını iddia ettiği inşaata götürdü. İnşaat yetkilileriyle görüşme yapan polisler, Mahfuz T.`nin orada çalışmadığını ve yalan söylediğini anladı. Mahfuz T. bu kez Diyarbakır`daki ailesinin yanından kaçtığını ve hırsızlık yapmadığını belirtti. Sabıkası bulunmayan zanlı, ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi. İhbar yapılan evde de çalınan bir şey olmadığı öğrenildi.
 
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ