KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
“Balıkçı Hamdi”nin ağabeyi vuruldu
“Balıkçı Hamdi”nin ağabeyi  vuruldu
Polis-Adliye
02 Aralık 2011 Cuma 15:03
  • 16039
  • 10

“Balıkçı Hamdi”nin ağabeyi vuruldu

İlimizin ünlü balıkçılarında ‘Balıkçı Hamdi’ adlı işyerinin sahibi Hamdi Bineklioğlu’nun ağabeyi Şevket Bineklioğlu vuruldu

Başiskele`ye bağlı Karşıyaka`da bulunan balık mezatında eski iki ortak arasında çıkan tartışma sonunda bir kişi silahla bacağından vuruldu. İddialara göre olay şu şekilde gelişti; Daha önce birlikte balıkçılık yapan, ilimizin tanınmış balıkçılarından "Balıkçı Hamdi" adlı işyerinin sahibi Hamdi Bineklioğlu'nun ağabeyi Şevket Bineklioğlu (53) ile Süleyman Suat C. (52) arasında para meselesi yüzünden tartışma çıkınca ikili ortaklıktan ayrıldı. İki eski ortak, daha sonra Karşıyaka mezatında farklı firmalarda çalışmaya başladı.
 

BACAĞINDAN VURULDU
Şevket Bineklioğlu`nun iddialara göre Süleyman Suat C.`ye 30 bin TL borcu vardı ve bir türlü vermiyordu. Bu nedenle ikili sık sık aynı konu nedeniyle tartışıyordu. Yine aynı nedenden dolayı eski iki ortak tartışmaya başlayıp daha sonra kavgaya tutuştu. Kavganın büyümesi üzerine Süleyman Suat C., yanında bulunan silahını çıkartarak eski ortağı Şevket Bineklioğlu`nun bacağına bir el ateş etti.
 

OLAY YERİNDE TESLİM OLDU
Bineklioğlu, kanlar içinde yere yığılırken, Süleyman Suat C. de mezatta beklemeye başladı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Binekoğlu Kocaeli Devlet Hastanesi`ne kaldırıldı. Hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilen Bineklioğlu`nun tedavisine devam ediliyor. Süleyman Suat C. ise, olay yerine gelen polis ekiplerine silahıyla birlikte teslim oldu. Polis olayla ilgili soruşturmasına devam ediyor.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ