KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
İkinci Küme' de zor gün
İkinci Küme' de zor gün
Amatör Futbol
03 Nisan 2010 Cumartesi 15:33
  • 994
  • 0

İkinci Küme' de zor gün

İkinci Amatör Küme’de bir birinden zorlu müsabakalar oynanacak. Şampiyonluk mücadelesi veren ekipler ile takipçileri arasındaki amansız mücadele nefesleri kesecek

Tavşantepe-İ.Vezirçiftliği
İkinci Amatör Küme A Grubu`nda ilk üç mücadelesinde son kozunu oynayacak olan Tavşantepespor ile grupta şampiyonluk mücadelesi veren İzmit Vezirçiftliği arasındaki zorlu karşılaşma saat 10.00`da Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanacak. Tavşantepespor, İzmit Vezirçiftliği karşılaşmasını Alper Yılmaz yönetecek.

Şirintepe-Yuvacık
A Grubu`nda şampiyonluk hesapları yapan ve puan kaybına tahammülü olmayan Yuvacıkspor ile grupta centilmence mücadelesini sürdüren Şirintepespor arasındaki kritik müsabaka Avni Kalkavan Stadı`nda saat 12.00`de başlayacak. Haftanın önemli müsabakasını tecrübeli hakemlerden Muharrem Kırbaş yönetecek.

Y.Hereke-Yenimahle
İkinci Amatör Küme A Grubu`nda ilk üç içinde yer almak isteyen ve kalan maçlarının hepsini kazanmayı amaçlayan Yenimahallespor ile grubun son sırasında yer alan Yukarı Herekespor müsabakası Hereke Stadı`nda oynanacak. Karşılaşma saat 16.00`da başlayacak. Yukarı Hereke, Yenimahalle maçını Kerem Yaman yönetecek.

Seymen Karşıyaka-Bağdatspor
Bahçecik Stadı`nda bugün B Grubu`nun en kritik karşılaşması oynanacak. Grupta ilk üç içinde olmak için bugün son kozunu oynayacak olan Seymen Karşıyaka, ligde şampiyonluk mücadelesi yapan Bağdatspor arasında oynanacak olan maç saat 15.00`te başlayacak. Zorlu doksan dakikayı Çağlar Akbudak yönetecek.

Y.Kandıra-Yılmazspor
İkinci Amatör Küme B Grubu`nda ilk üç içerisinde yer almak isteyen Yeni Kandıraspor kendi sahasında, grubun sürpriz ekibi Yılmazspor`u konuk edecek.Kandıra Stadı`nda oynanacak olan karşılaşma saat 16.00`da başlayacak. Yeni kandıra için hayati önem taşıyan müsabakayı Mehmet Akif İbrahimoğlu yönetecek.

Kadıköy-Y.Serdar
İkinci Amatör C Grubu`nun kritik karşılaşmalarından biri Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanacak. Ligde son haftalarda puan kaybederek ilk üçün dışında kalan Kadıköyspor ile grubun lideri olan Yenidoğan Serdarspor arasındaki zorlu maç saat 12.00`de başlayacak. Günün kritik maçını Turgay Caner yönetecek.

Doğantepe-Çınarlı
İkinci Amatör Küme C Grubu`nda şampiyonluk adaylarından Çınarlıspor ile Doğantepespor arasında oynanacak olan müsabaka nefesleri kesecek. Avni Kalkavan Stadı`nda oynanacak olan maç saat 16.00`da başlayacak. Doğantepe ile Çınarlı spor karşılaşmasını son haftaların formsuz hakemi Selim Akman yönetecek.

İ.Fatih-MAP.Kavaklı
İkinci Amatör Küme C Grubu`nda kendisine orta sıralarda yer bulmak isteyen MAP Kavaklıspor ile grubun son sırasında yer alan İzmit Fatihspor arasındaki karşılaşma Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda saat 19.30`da başlayacak karşılaşmayı Serkan Çiftçi yönetecek. Günün sonucu merak edilen müsabasının nasıl sonuçlanacağı meraka beklenecek.

Şirinspor-D.Esnaf
İkinci Amatör Küme D Grubu`nda ilk yarıyı 10 puanla ile lider tamamlayan Şirinspor ile 7 puan ile ilk yarıyı dördüncü tamamlayan Derbent Esnafspor arasındaki önemli müsabaka Derbent Stadı`nda saat 14.00`de başlayacak. Zorlu karşılaşmayı formda hakemlerimizden Nevzat Buldağ yönetecek.

Nusretiye-Karatepe
İkinci Amatör Küme D Grubu`nun şampiyon adaylarından Nusretiyespor Derbent Stadı`nda grupta puanı bulunmayan Karatepespor ile oynayacağı karşılaşma saat 16.00`da başlayacak. Nusretiye ile Karatepe arasında oynanacak olan karşılaşmayı tecrübeli hakemlerimizden Mehmet Bahar yönetecek.

Hisareyn-Kavaklı
İkinci Amatör Küme E Grubu`nda Kavaklı Stadı`nda oynanacak ilk maçta grubun lideri Hisareynspor ile takipçisi Kavaklıspor karşı karkşıya gelecek. Zorlu doksan dakika saat 17.00`de başlayacak. Hisareyn ile Kavaklıspor arasındaki zorlu doksan dakikayı Fatih Naiboğlu yönetecek. Müsabkaadan galibiyetle oyrılacak takım şampiyonlukiçin avantaj elde edecek.

G.A.Gençlik-G.Şirinköy
Kavaklı Stadı`nda E Grubu`nun ikinci karşılaşmasında grupta üçüncü ve dördüncü sırada yer alan Gölcük Anadolu Gençlikspor ile Gölcük Şirinköyspor arasındaki kritik karşılaşma saat 19.00`da başlayacak. Gölcük Anadolu Gençlik ile Gölcük Şirinköy müsabakasını tecrübeli hakemlerimizden Emre Aba yönetecek.

Yalakdere-K.Akçatspor
İkinci Amatör Küme F Grubu`nda Karamürsel Stadı`nda oynanacak ilk karşılaşma üçüncü sırada olan Karamürsel Akçatspor ile dördüncü sırada yer alan Yalakdere spor arasında oynanacak müsabaka saat 13.00`de başlayacak. Karamürsel Akçatspor, Yalakderespor karşılaşmasını Serkan Yersöken yönetecek. 

Ereğli-Defne
Karamürsel Stadı`nda F Grubu`na ait ikinci karşılaşma grubun lideri Defnespor ile takipçisi Ereğli arasındaki zorlu karşılaşma saat 15.00`de başlayacak. Defnespor ile Ereğlispor arasındaki kritik müsabakayı tecrübeli hakemlerimizden Musa Önal yönetecek.

Kızderbent-Pazarköy
Karamürsel Stadı`nda F Grubu`nun son karşılaşması grupta son iki sırayı paylaşan Kızderbent ile Pazarköy arasında oynanacak karşılaşma saat 17.00`de başlayacak. Kızderbentspor, Pazarköyspor karşılaşmasını Turgay Sarıaydın yönetecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ