KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
14 yaşında kızı zorla taciz etti
14 yaşında kızı zorla taciz etti
Polis-Adliye
03 Aralık 2010 Cuma 08:35
  • 10195
  • 4

14 yaşında kızı zorla taciz etti

Kendisini elektrikçi olarak tanıtıp girdiği evdeki 14 yaşındaki kızı bağlayarak dakikalarca taciz etti. Olayın ardından genç kız intihar etmek istedi.

Olay Çayırova`da meydana geldi . Çayırova`da bir eve giren Umut S.(17) kendisini elektrikçi olarak tanıtıp, “Önceki gün uydu cihazı taktırmıştınız, onu kontrol etmeye geldim” dedi. İçeride 14 yaşındaki E.Ü. ve annesini gören Umut S. birkaç dakika boyunca arıza kontrolü yapıyormuş gibi yaptı ve daha sonra evden ayrıldı. Evden ayrılan zanlı 5 dakika boyunca evi gözetledi ve annenin evden çıktığını gördü.


14 yaşındaki E.Ü.`nün evde yalnız olduğundan emin olan Umut S. tekrar kapıyı çalarak arızaya bir daha bakmak istediğini söyledi. İçeri girdikten hemen sonra belinde taşıdığı silahı 14 yaşındaki kızın kafasına dayayan Umut S. daha sonra mutfaktan bıçak alarak tehdide bıçakla devam etti.


Kızın ellerini ve ağzını bağlayan Umut S. dakikalarca tacizde bulunduğu kızın, kolyesini alarak olay yerinden uzaklaştı. Maruz kaldığı durumu kabullenemeyen genç kız bir kutu hap içerek intihar etmek istedi. İhbarı değerlendirerek kızın ifadesini alan polis, olayın aslını öğrendi. Kızın “Kolunda dövme vardı” ifadesiyle zanlı Umut S. kıskıvrak evinde yakalanarak gözaltına alındı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ