KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Bağdatspor gelecek haftayı bekliyor
Bağdatspor gelecek haftayı bekliyor
Amatör Futbol
10 Nisan 2010 Cumartesi 15:54
  • 825
  • 0

Bağdatspor gelecek haftayı bekliyor

İkinci Amatör Küme B Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Bağdatspor bu haftayı bay olarak geçiren kırmızı, siyahlı ekip gelecek hafta oynayacağı İzmit Belediye maçını bekliyor

ÇALIŞMALARA DEVAM
Bağdatspor İkinci Amatör Küme B Grubu`nda sezona şampiyonluk parolası ile başladı. Ligin ilk yarısını İzmit Belediye karşında aldığı bir mağlubiyet ile ikinci sırada tamamladı. İkinci yarının ilk haftasını bay olarak geçiren ekip hafta arası oynanacak olan B grubu müsabakalarında Yılmazspor`un ligden çekilmesi nedeni ile bu karşılaşmayı 3-0 kazanmış olan Bağdatspor hafta sonu oynayacağı İzmit Belediyespor ile oynayacağı karşılaşmaya kitlenen kırmızı siyahlı ekip rakibini yenerek şampiyonluk yolunda avantaj elde etmek istiyor. Bağdat spor çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

TAM YOL İLERİ
Bağdat sporun tecrübeli Antrenörü İsmail Yıldızaç yaptığı açıklamada her ekip bir sezon içinde yaptığı çalışmaların mükâfatını bir doksan dakika içinde alır veya kaybeder. İşte Bağdat spor olarak bizde gelecek hafta İzmit Belediye ile oynayacağımız müsabakayı kazanarak bir sezon yaptığımız çalışmaların ödülünü almak istediklerini belirtti. Bağdat spor olarak rakiplerinin ne yaptığı değil kendilerinin ne yaptığı önemli olduğunu haftaya oynayacakları İzmit Belediye maçında kendi kaderlerini belirleyecekleri müsabaka oynayacaklarını söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ